Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy anyuka mit...

Szerintetek egy anyuka mit szólna ahhoz, ha a 18 éves fia gyantáztatni akarná magát?

Figyelt kérdés
Ti hogy reagálnátok?

2015. ápr. 7. 21:48
 1/4 anonim válasza:
Hát ha mindenét, az gáz... de pl ha szőrös a háta és attól akar megszabadulni, az oké...
2015. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez anyukától függ. Aki felvilágosultabb és halad a korral, az tudja hogy egy fiúnak is ugyanolyan fontos hogy szőrtelenítsen a megfelelő helyeken, vagy akár mindenhol, ha úgy tetszik neki. :)


Aki meg begyepesedettebb fajta, az valószínűleg még lánynál is ellenezné, mondván minek azt...

2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég durván szőrös vagyok és nekem pont anyukám mondta,hogy csinálni kellene valamit vele,mert ez már túl sok. Ha mást nem legalább nyírjam rövidre,úgy kevesebbnek látszik.Egy darabig nyírtam,majd vett nekem egy testszőrnyírót,azzal már egyszerűbb,gyorsabb volt. Ha anyukád megértő,simán elfogadja. Nem b..zis dolog ez már,csak nézz szét nyáron a strandon!
2015. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már csak azt nem értem, hogy az emberek miért nem lézeres szőrtelenítő gépeket vesznek? Azzal akár 6-7 évig el lehet tűntetni mindent. Nem akarják ráfordítani azt az 50-100 ezer forintot?
2015. ápr. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!