Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a pattanások ellen?

Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Annyira piros már az arcom elegem van belőle

Az államnál is piros kicsit mert kiszáradt azt most kenem krémmel

Már suliba sincs kedvem menni azthiszem hogy mindenki azt nézi

Alapozót pedig nem használok mert attól jobban olyan lesz

Segítsetek


2015. ápr. 8. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el mennyi mindenre jo az eleszto :)

En tegnap kezdtem el, es maris segitett, meg az arcszinem is szebb lett tole :D

Mezzel kell osszekeverni egy kis elesztot majd azt felkenni az arcodra, en mindenhova kentem, aztan fel orat hagyd megszaradni es utana dorzsold le. Mondjuk en majdnem egy orat hagytam rajta, mert en nem tudtam ledorzsolni fel ora utan, de meg majdnem egy ora utan sem. Igy lemostam de szepen lejott.

Amugy en meg a Fabulon Tinitonikot hasznaltam/hasznalom eleg regota es az is sokat segitett. Bar en most inkabb ennel a mezesnel maradok es azt nem hasznalom 😃

2015. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz akinél vehetsz jó fajta krémeket rá. És nyugodtan használj korrektort, alapozót, ha jó fajtát veszel az nem árt egyáltalán.
2015. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kozmetikus, bőrgyógyász tud segíteni.

ne használj alkoholos, illatos dolgokat, lemosóból a szappant, szulfátos cuccokat kerüld, krémekből pedig a komedogéneket.

esetleg problémamegoldót is használhatsz, pl. akneroxid krém, de ha elmész orvoshoz, ő is fog mondani valami ilyesmit.

2015. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
felejts el minden csodakrémet meg mittudomén, egy dolog segít. gyógyszer. vérvétellel felírják szeded, 3. hónapnál már látványos fél év után tiszta az arcod. nekem csak ez vált be :)
2015. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!