Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha nem szőrtelenítek...

Ciki ha nem szőrtelenítek sehol? 22\l

Figyelt kérdés
Már két barátom is azért szakított velem mert meglátta a hónaljamat, meg a lábamat. Szerintetek normális ez? Mert szerintem így vagyok szép, akinek meg nem tetszem ne nézzen. Csak már a legjobb barátnőm is megszólta, hogy ez így undorító. Nekem tetszik szerintem egy igazi nő legyen szőrös. Jól gondolom? Vagy ciki?

2015. ápr. 9. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem lábon,kézen,hónaljon szőrteleníts , a lábad között meg nem muszáj ha nem szeretnél :)!
2015. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is legalább a hónaljad és a lábad borotváld.
2015. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kép? :D
2015. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát manapság a hónalj-láb szőrtelenítése az elfogadott, és igen, cikinek számít, amikor centis hónaljkutya ágaskodik ki egy nyári felsőből...

a hónalj mondjuk azért jobb szőr nélkül, mert tapasztalataim szerint kevésbé lesz nap végére büdi. : D a láb meg szimplán esztétikai kérdés. bár el kell mondjam, én csak akkor szőrtelenítem le, ha tudom, hogy látszani fog, de csak mert minden szőrtelenítési módszertől előjön néhány makacs tüszőgyulladásom, amivel nehezen boldogulok.

a nemi szervemet meg szintén szükségesnek érzem, főleg mielőtt megjön, mert nincs annál undibb és büdibb, amikor a hatalmas dzsumbujba beleszárad a mensi néni vére. és ha nagyon nagyra hagyom, kényelmetlen a bugyi is, mert húzza a szőrt és fáj.

de amúgy ismerek teljesen natúr csajt, ő a feminista nézetei miatt nem szőrtelenít, és évek óta van pasija, aki ráadásul nagyon jóképű is.

2015. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hónalj meg láb szőrtelenítése tényleg alapnak számít ma már és nem túl esztétikus, ha kilóg a szőr a szoknya/felső ujja alól. Lehet vitatkozni rajta, hogy ez jó/nem jó, de akkor is alap ma már.
2015. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
most őszintén?? szerintem is undorító. főleg, ha nem szőke, világos szőröd van. szedd le inkább, látod, hogy a fiúk is undorodnak tőle (tök jogosan).
2015. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Szakítani ezért nem normális. Mert az ilyenek felszínes idióták, jobb lesz neked is nélkülük valószínűleg.

De amúgy a szőrös hónalj elég csúnya. Nyáron meg elég szagos is. Szóval nem értem miért nem szeded le. Nem hiszem el hogy neked tetszik, már ha egyáltalán nem kamu ez a kérdés...

2015. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Szerintetek normális ez? Mert szerintem így vagyok szép, akinek meg nem tetszem ne nézzen. "


Ahogy látom a fiúk épp ezt tették: nem tetszett nekik, nem akarták nézni. Én se vagyok híve annak, hogy egy nőnek állandóan teljes sminkben-puccban kell léteznie, különben már igénytelen, de azért a láb-hónalj az elég alap... A hónalj pláne, szagok szempontjából ég és föld a különbség nekem pl. És a lábon is, sokkal jobb végigsimítani pl. egy testápolóval, ha sima és nem a szőröket tunkolod a krémmel...


Ettől függetlenül a te dolgod, csak ne sértődj meg, ha erre a világ így reagál.

2015. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg igenis normális dolog szakítani valakivel, aki ápolatlan. Senki se jár olyannal, akitől undorodik. Ciki, ha nem szőrtelenítesz. És nagyon fognak bámulni, ha így kimész nyári egybe top/szoknyába. Én se mutatkoznék veled.
2015. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Manapság nagyon nehéz lesz olyan pasit találni aki elfogad így. lehet 50-100 évvel ezelőtt ez volt a megszokott. Akkor még úgy szerették az női testet, ahogy van. De ma már nem így működik. Tehát ha mégis találsz egy ilyen pasit akkor nagyon szerencsés vagy.

Télen például én is sokkal ritkábban szoktam szőrteleníteni, de nyáron nem érzem másképp jól magam a bőrömben.

emlékszem hogy a gimiben nekem is volt olyan osztálytársam, aki nem szőrtelenített, és igazából tök jó hogy nem érdekli őket más véleménye.

De egyszerűen ez a mai világban visszataszító...

2015. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!