Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour-napok kuponok. Egyszer...

Glamour-napok kuponok. Egyszerre mennyit lehet felhasználni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, tudom, hogy rávan írva a hátuljára, hogy mi a helyzet, de nem értem...

Pl: dm Manhattan kupon hátulja: "A kupon más kuponos akciókkal együtt nem érvényes, kivéve a vásárlás-végösszegi... " annyit nem értek, hogy ha egyszerre csak 1 váltható be még a különbözőkböl is akkor annak mi ertelme? Fizessek egy dolgot menjek ki majd menjek vissza egy másik kuponnal más márkáért?! Ez kicsit vicces lenne.... Vagy pedig csak az ugyanúgy Manhattan-re vonatkozo kuponnal nem hasznalhato fel? Bocsi a hulye fogalmazasert... De nem ertem :D köszi a segitseget



2015. ápr. 10. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy van, hogy ha vennél 2 manhattan cuccot, csak egyre adnak kedvezményt. de vehetsz egy vásárlással manhattant, maybelline-t, rimmel-t, stb, amiknél szintén csak 1-1 termékre van kedvezmény.
2015. ápr. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 50%-os Manhattan kuponnal nem vehetsz meg egy terméket, de ha veszel 1 Manhattan 1 Maybelline és 1 Rimmel terméket, azt fizetheted egybe
2015. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!