Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök pc bajok! Hogy és...

Köldök pc bajok! Hogy és milyen sűrűséggel ápoljam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy decemberben csinaltattam koldok pc-t de kb masfel honapra ra elkezdett feher genny folyni belole.. egy nap se volt hogy ne folyt volna, 1honapig kentem betadinnal. nagynenikem mondta hogy neki 1even keresztul folyt szoval gondoltam majd nekem is elmulik, de ma arra lettem figyelmes hogy dol belole a genny, nagyon ratapadt az ekszerre. 2oraja korbe toroltem fulpiszkaloval es ra egy oraja vettem eszre hogy mar ver is folyik belole.. nagyon nehezen kiszedtuk a pierszinget. betadinnal bekentem elegge be van gyulladva. milyen suruseggel kenjem? vagy egyeb tanacs?

#genny #köldök pierszing
2015. ápr. 10. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akadtál véletlenül bele valamibe? a vérzés ennyi idő után nem túl jó... esetleg fémallergia? tetrannal próbáld kenegetni
2015. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eleg surun kaptam bele veletlen, 1-2napig fajt utana.
2015. ápr. 10. 18:38
 3/5 A kérdező kommentje:
de ma egyaltalan nem kaptam bele
2015. ápr. 10. 18:38
 4/5 egybaba ***** válasza:

mindenféle apró sebre kiváló a gyógyszertári Levendula illóolaj. 1-2 csepp kell csak a sebre. 2-5 gramm elég ha veszel. Egy normál orcseppes üveg alján lesz ennyi, de bőven sok a sebgyógyulás után még marad is belőle. Tökéletes baktérium ölő és sebgyógyító.

Illatlámpába való szutykot nehogy kipróbáld az fájdalmat okoz csíp mar és fertőző is lehet.

2015. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben koszonom!
2015. ápr. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!