Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz az ilyen szemöldök?

Nagyon gáz az ilyen szemöldök?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 16. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
A rajzolt szemöldök a gáz. Megan Fox pedig fényévekkel jobb nő, mint te, kedves hármas. Nem hiszem, hogy a kérdezőnek el kellene hantolnia magát, mert neki ilyen adatott meg. Amúgy szép a szemöldöke, nem értem, mi a probléma vele.
2015. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincsen baj. Megan Foxnak valóban szép szemöldöke van, de ez nem úgy működik, hogy olyan formája lesz, amilyet csak akar az ember. Szerintem a kérdezőnek alapból egyenes szemöldöke lehet és nem nagyon lehet ívesre kiszedni. Aztán lehet, hogy nem is állna neki jól mert végülis az arcát nem látjuk. Persze, ha leszedné az egészet és megrajzolná, akkor akármilyen lehetne, de ennél kevés undorítóbb dolog van szerintem. Esetleg szemöldökceruzával vagy porral kicsit igazíthatsz rajta.
2015. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi gáz. Ha ritkának találod, akkor esetleg kitöltheted szemöldökporral, én is azt csinálom. :)
2015. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!