Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kover vagyok! Kb...

Nagyon kover vagyok! Kb mennyi kellene leadjak, hogy csinosabb, formas legyek? Milyen sportot lenne erdemes kiprobalnom? Kep lennt!

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 18. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
20 kiló nagyon lazán lemehetne, még úgy sem lennél sovány.
2015. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minimum 20.
2015. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban egy étrendet állíts össze. Ne győriédes zabkekszből és light colából álljon hanem csirke, tonhal, rizs, rengeteg zöldség, sovány túró és társai. A sport egy eszköz amit a hatékonyabb fogyás érdekében használsz. Az étrend viszont alap. Étrend nélkül nem lesz fogyás. 20-25 kiló lemehetne bőven és az nem 3 hónap lesz szerintem. A gyors séta vagy kocogás szerintem tökéletes de ha nem tudsz a környéken olyan helyet ahol ez lehetséges akkor otthon tornázz videókra(neten rengeteget találsz). Ha lehet ne halogasd mert ha beköszönt a nyár nem sok kedved lesz mozogni 35 fokba.:D
2015. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát igen, úgy 20 kb, figyelj az egészséges étkezésre, most nem írom le neked, olvasgass utána a szálkásító diétának. sport: cardio, aerobik, futás, gyors séta, ilyesmik, amik megemelik a pulzus számod
2015. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A sport egy eszköz amit a hatékonyabb fogyás érdekében használsz. Az étrend viszont alap."

Ne is haragudj, de ez így, ebben a formában nem igaz. Vagy helytelen megközelítés. Ha csupán az étrendre hagyatkozol, a tested nem zsírt, hanem az energiazabáló izmokat fogja elsőként leépíteni. Ennek bárhol utánanézhetsz, és kis logikával magadtól is rájössz.

2015. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Nem azt írtam hogy ne sportoljon mert csak az étrend számít. Sport nélkül lehet fogyni(csak ahogy te is írtad nem érdemes mert az bizony megy le izomból is!!!) viszont étrend nélkül nem lehet. Hiába sportolsz napi 1 órát ha ugyanúgy eszel összevissza mikor kedved támad egy szendvicsre vagy húslevesre (arról nem is beszélve hogyha abbahagyod a sportot még több jön fel). A fogyás nagyobbik részét az étrend teszi ki ezért hívtam fel rá a figyelmet de a sportot sem szabad a háttérbe helyezni.
2015. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért hízna el egy alig zsíros, levestészta nélküli, tiszta, valódi húslevestől???
2015. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ügyesen forgatod ki a szavakat.:) Amit írtam egy példa volt. Nem attól hízik valaki hogy eszik csokit vagy sütit. A lényeg az hogy mennyit! Ha valaki sikeresen lefogyott annak figyelnie kell hogy ne térjen vissza a régi össze-vissza evéshez. De látom nehéz megérteni hogy egy diétához életmód váltás kell nem csak úgy hasra csapás szerűen megy.
2015. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fogyás 80 százalékban az étrenden és csak 20-ban a sporton múlik. Igen, jól el vagy hízva,d emivel nem adtad meg a magasságod nehéz megmondani,mennzit kell leadnod. Alacsonynak tűnsz,ezért én 15 kilót javasolnék.

Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt. Ne egyél se húst,se édességet.

2015. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!