Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők és Lányok Mi a vonzóbb?...

Kizcar kérdése:

Nők és Lányok Mi a vonzóbb? Szálkás, izmos test, kockás hassal, de sovány csontos arc.. Vagy izmos, de teltebb alkat kockás has nélkül, kerekebb, kevésbé csontos arccal?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


A véleményetekhez írjátok oda hány évesek vagytok legyetek szívesek!


Most a belső fontosságát is hanyagoljuk.


Az a helyzet, hogy eléggé kitüremkedőek az oldalsó pofacsontjaim az arcomon. Olyasmi mint Cillian Murphy-nek, csak még egy parányit jobban.

Ha szálkás, sovány vagyok, akkor eléggé csontos, beesett arcom van. Családtagok állandóan ezzel szajkóztak.

Viszont az alkatom viszonylag jó volt.

Egy éve így néztem ki: 66 kiló voltam


[link]

http:// kepfeltoltes.hu/view/140717/20140717_174633_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Jelenleg 80 kiló, de még izmos vagyok. Viszont a kockás has, jó alkat derékban már alig látszik a zsír miatt. Az arcom viszont ki van kerekedve, így nem olyan szembetűnőek a széles pofacsontjaim, nem olyan beesett az arcom. Mostanában mondják is, hogy jól nézek ki, hogy felszedtem egy pár kilót.

Most újra le akarok fogyni, visszaszerezni a régi szálkás alakot, de akkor az arcom újra beesett lesz.


Szerintetek hagyjam a fenébe a jó alakot, kockás hasat, és inkább legyen kerekebb az arcom, vagy fogyjak le, és legyen újra jó alakom, kockás hasam, viszont sovány, csontos arcom?


Elsősorban nem magamnak akarok megfelelni, hanem nektek.


Válaszaitokat nagyon szépen köszönöm :)



2015. ápr. 18. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat ezzel én is igy vagyok. Csak nem akarok lefogyni inkabb megra kondizni. 17/f
2015. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Oké, lehet, hogy velem van a baj, de nekem kifejezetten tetszenek a vékony, karakteres arcú fiúk. Szóval engem nem zavarna az. A test az már kevésbé számít.

18/l

2015. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A képen pont a lényeg nem látszik. Valakinek jó a karakteres arc, valakinek meg úgy néz ki, mintha auschwitzból szalajtották volna. Kérdés, hogy te melyik csoportba tartozol.

A család véleménye abszolút nem mérvadó. Valamiért szinte minden családnak az a mániája, hogy hízz. Akkor is, ha nincs rá szükséged.


Szerintem egyébként jó a szálkás alkat. A barátomnak olyan van, én állandóan a kockáit birizgálom :)

2015. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem szebb, ha az arcod csontos és mellé kockás hasad van:)
2015. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is bejön a csontos arc, az ilyen nyikhaj modell fiúk arca is olyan szép csontos szokott lenni.

szerintem ha az alkatod ilyen lesz újra, mint a képen, teljesen természetes, hogy nincs kikeredve a fejed, tehát egyáltalán nem gáz.

a családtagok meg mindig hizlalni akarnak mindenkit. :D

magamon is jobban tetszik a csontosabb, formásabb arc. most híztam sokat, kerekebb az arcom, családtagok elégedettek, de szerintem jobb az egészségesen csontos arc, amikor látszik az arccsont.

2015. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fú ezt nagyon xarul fogalmaztam, de a lényeg érthető. :D 25L
2015. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csontos arc ! Az alkat nem annyira számít amíg normál kereteken belül mozog.
2015. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amugy kor 15
2015. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!