Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves srác vagyok, nagyon...

Gernyó02 kérdése:

18 éves srác vagyok, nagyon szeretnék egy alsó ajak karikát, apám nem engedi mert ő szerinte megbélyegeznek és kiközösítenek az emberek, és elképesztően makacs sehogy sem tudom meggyőzni, ti engednétek 18 éves fiatoknak a pc-t?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 18 éves, ezért azt csinál a testével, amit akar. Már nem kell szülői engedély, simán elmész, és megcsináltatod, ha ezt akarod. Ha meg meggondolod magad, simán kiveszed és kész.
2015. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, még magam sem vagyok 18, de biztos, hogy édesapád helyében leülnék veled beszélgetni, és ha valóban komolyan gondolnád, simán megengedném. Viszont csak és kizárólag feketét vagy szürkét.

Btw, 18 éves felnőtt ember vagy Nemde?

2015. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
18 év felett nem kell engedély. A te testeddel azt teszel amit akarsz. Csináltasd meg és majd meglátja hogy emiatt senki nem fog kiközösíteni meg hasonló hülyeségek.
2015. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
De aztán ne puffogj,ha e miatt nem lesz melód!
2015. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

persze, szokott lenni egy kis előítélet a pc-vel kapcsolatban is, de ha illik a stílusodhoz, szerintem csináltasd meg. ha később megggondolnád magad, csak kiveszed, és beforr, szinte nyoma sem marad :)

nekem nem tiltották sosem a piercinget, sőt, anyukámtól kaptam 15. szülinapomra az elsőt :) (ajak piercing az is) jelenleg 7 van bent. és lehet így munkát találni, csak nyilván nem vendéglátóiparban, vagy ilyesmi helyen. maximum ha már meggyógyult a piercing, nyugodtan ki lehet venni pár órára, amíg melóban, suliban van az ember, és nem forr össze :)

20L

2015. ápr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Vegyél kezdetnek "fake" piercinget. [link]


Ha ezzel megbarátkozott, lehet, hogy később engedi majd az igazit is. Vagy az is lehet, hogy majd Te is kiábrándulsz belőle egy kis idő után. :)

2015. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
15 évesen kaptam az elsőt, utűna csak szaporodnak, de még most sincs elég, lassan 6 év után. :D igen, meg fognak bélyegezni. :D de ha van piercinged, tetkód , fültágítód, ezt meg kell szokni, ez ezzel jár. :D kivéve a lányoknak a köldökpiercing, mert jajj az szekszike... :D:D::D
2015. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!