Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők miért mindig a vékonyan...

A nők miért mindig a vékonyan kisportolt kockahasú fiúkat osszák a fészen meg likeolják meg mmmm-ognak meg úúúgatnak rá ilyesmi? Azok tetszenek a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

oszTJák, helyesen így írják.

én nem szoktam ilyet megosztani és úúúúúgatni rájuk.

de akik ezt teszik, nyilván azért teszik, mert tetszik nekik. logika.

gondolom, te is úúúúúgatsz magadban egy vékony derekú nagy mellű nagy fenekű csajra.

2015. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok, de nagytöbbségben igen, a szálkásan kidolgozott testű, jóképű férfiak örvendenek a legnagyobb rajongótábornak. A legtöbb nőnek az az alkat a legvonzóbb. Mint a férfiak körében a hatalmas csöcsök.
2015. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyet kellene lájkolniuk? Egy sörhasú kancigányt?
2015. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt kene megosztani, likeolni??? [link]

Fu*k logic -.-'''

2015. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MMMmmmmm úúúúúúúúúú áááááááá micsoda szexisten
2015. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
XD láttam a képet, nem gondoltam hogy őt kéne, csak az általam felvázolt pasik nem túlzás a nőknek, hogy pl sokat foglalkozik saját magával, vagy nem megbízhatóak, vagy sokan azon nyavalyognak hogy szeretik ha van egy kis pocijuk stb
2015. ápr. 29. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Eyecandy, nem tudom mi erre a magyar kifejezés. Jó nézni, de ennél többet nem kell belegondolni. Többségünknek úgyse lesz soha kigyúrt pasink.
2015. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
eye az angolul szem. szóval akkor ha én is pl ilyesmi kinézetű pasi lennék, mármint a sportos kockahasúra gondolok, akkor sok nő bukna rám?
2015. ápr. 29. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira triviális dolgokat kérdezel. Szerinted a férfiak miért karcsú, telt idomú nőket osztanak meg? Mert jól néznek ki, bakker! Úgyan úgy, ahogy egy szépen kidolgozott férfitest is meglehetősen esztétikus. De ez NEM jelenti azt, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az ilyen küllemű férfiak tetszenek, vagy csak velük állunk szóba. Ahogy már előttem is írták, eyecandy, vagyis olyan dolog, amire jó ránézni, jó fantáziálgatni, de semmi több.

Hogy tehozzád minként állnak majd a nők, azt meg nem igen lehet így vakon megmondani. Nyilván tetszeni fogsz nekik, de ez önmagában nem jelent semmit. Ha kapcsolatot akarsz (legyen az egyéjszakás, vagy hosszútávú) személyiségileg is oda kell tenned magad.

2015. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom ez így igaz utolsó lány
2015. máj. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!