Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mennyire hatásos a bajusz...

Ez mennyire hatásos a bajusz végleges eltüntetésére (nőknek)?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam:

Szükségünk lesz:


1 evőkanál zabdarára

2 evőkanál mézre

2 evőkanál citromlére

Elkészítés:


Az összes hozzávalót tegyük bele egy turmixgépbe, majd pépesítsük össze az egészet. A masszát vigyük fel a problémás területre, hagyjuk rajta 15 percig.


Ezután langyos vízzel mossuk le az egészet, majd kenjük be arckrémmel a területet. Egy héten 2–3 alkalommal ismételjük meg a procedúrát. Egy hónapon belül végleg megszabadulhatunk a kellemetlen szőröktől.



Nekem eléggé kamunak tűnik, kíváncsi vagyok hogy ti próbáltátok-e már, és hogy mi a tapasztalatotok.



2015. máj. 1. 10:21
 1/3 anonim válasza:
Még nem próbáltam, de a maximum, amit elvárnék a recept alapján, hogy talán halványodik a szőr színe. Nem hinném, hogy eltünteti.
2015. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy működik, de próbáld ki, ártani nem használ, hacsak nem vagy valamire allergiás az összetevők közül.
2015. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És ha kipróbálom , akkor sötétebb nem lesz tőle vagy nagyobb , ugye??? Oo
2015. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!