Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapjan...

Szerintetek ezek alapjan szereti a kek szint?

Figyelt kérdés

Az egyik baratnomekrol van szo. Tudom, hogy szeretik az ilyen diszeket, ezert gondoltam, hogy meglepnem vele oket, mivel segitettek nekem lakast keresni.

Ezert arra gondoltam, hogy veszek nekik egy diszt. A facebookon lattam kepet a hazukrol, es a konyhajukban kek csempe van a foldon, a nappalijukban vilagoskek butor, illetve az egyik fal kek nekik, valamint a fuggony mindenhol feher-kekkel, valamint a lanyuk szobaja is kek-vilagossargaval.

Tudom, vehetnek feher szinu, vagy fekete szinu diszt is nekik, de speciel amit lattam, abbol csak kek volt, es nagyon szep volt


2015. máj. 2. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maga a dísz nem fog tetszeni. Ez nagyon olyan dolog, hogy nehéz eltalálni a másik ízlését, nem elég, hogy kék.
2015. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!