Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért formátlanodnak el 23 -...

Miért formátlanodnak el 23 - 24 éves koruk után az addig helyes, jóképű fiúk?

Figyelt kérdés
Pocakot eresztenek, a fenekük ellaposodik, az arcuk olyan kiélt kéjenc formájúvá változik.

2015. máj. 3. 10:21
 1/8 anonim válasza:
100%
És miért romlanak el a nők 20 éves koruk után? :)
2015. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mert akkor màr a nők is másképp gondolkoznak pasi téren, és minek edzen, hajszolja magád szerencsétlen ember ha lustulhat is..
2015. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
pont azért, amiért a csajok is elkezdenek hízni, ráncos arcot, hájgumikat növeszteni és unalmas komoly prűd pitsákká válni XD
2015. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mert korábban csak a lányok miatt izadttak vért hogy keljenek valakinek. Elfáradtak ennyi
2015. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A régebbi korokban az idősebbek között is sok karakteres arcú férfi volt. Horthy Miklós még 70 évesen is nagyon férfias kinézetű. Ma meg 25 felett nem látni egy vonó külsejű férfit.
2015. máj. 3. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
A férfiak 25 éves koruk körül néznek ki a legjobban,csak 30 felett kezdenek rusnyulni.
2015. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak azért nem látni 25 felett vonzó kinézetű pasit, mert én még csak 20 vagyok
2015. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez egy provokáló kérdés akarna lenni, csak nem elég direkt. Amúgy rengeteg jó pasi, és csaj van akárhány évesek között! Valaki fiatalon csúnyácskább és később lesz szebb, vagy éppen fordítva, no meg ugye azé' a szépség elég szubjektív.
2015. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!