Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kívánatos? Fiúk nektek bejön?...

Kívánatos? Fiúk nektek bejön? Mennyire szexis, ha valaki ilyen, és nem nádszálkarcsú? Link

Figyelt kérdés

Szerintetek szexis ez a csaj?mellesleg modell. Testére értem...hasonló az enyém is asszem...

[link]


2010. febr. 22. 22:07
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
14%
malac
2010. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez még +5-6 kiló már nem lenne jó, de így viszont nagyon is rendben van. Minden vágyam egy ilyen nő!
2010. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Úgy akartam írni, hogy se plusz, se mínusz öt-hat kiló nem kéne neki, mert pont így jó, csak kapkodtam.
2010. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
93%

igazi nőies alak!

de többet tényleg nem kéne felszednie

2010. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Bár lány vagyok, de azért válaszolok. Szerintem semmi baj sincs vele, nem malac, ahogy az első hozzászóló állítja. És veled sincs semmi baj, ha ilyen vagy. Persze sportolni lehet, ha nem vagy megelégedve magaddal. Az nem árt senkinek. :) Még a nádszálkarcsúaknak sem.


22/l

2010. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Én lány vagyok, de elítélem azokat a nőket, akik tök csinosak lehetnének(nem anorexiásan, de vékonyan, kerek popsival stb.) és lusták tenni érte. Ha mondjuk édesanyám 50évesen figyel az alakjára, akkor az néhány tizen- huszononévesnek miért megterhelő? Sztem hülyeség az, hogy fogadd el magad olyannak, amilyen vagy...semmibe sem szabad belenyugodni! azért vagyunk nők, hogy adjunk magunkra és tetsszünk magunknak és a másik nemnek.23/L
2010. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
1-2 képen nagyon jó, néhányon pedig ha egy icipicivel vékonyabb lenne, akkor tökéletes lenne (az alakja)
2010. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
Hát, kövezzetek meg, de nekem nem jön be.
2010. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de az előttem szólóval nem értek teljesen egyet! Ha mindig azzal lennénk elfoglalva, hogy úristen 1 centivel nagyobb a derekam, uhh két kocka csokival többet ettem, akkor mikor éreznénk jól magunkat? Egy kicsit teltebb nő, akinek van kisugárzása sokkal vonzóbb tud lenni, mint egy agyonhajszolt elől deszka, hátul léc... nekem nincsenek súlyproblémáim, és van önkritikám, sportolok, de akkor is ez a véleményem.
2010. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
előttem szóló alatt a 22:13-ast értettem =)
2010. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!