Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom mélyíteni a hangom?

Hogyan tudom mélyíteni a hangom?

Figyelt kérdés
A dohányzáson kívül!
2015. máj. 4. 18:32
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:

például úgy, hogy ha szoprán vagy mondjuk ( lány ) és altba próbálsz énekelni, hogy mélyebb legyen, akkor lejjebb mehet. Aztán visszakerülsz a szopránba, mert ott a helyed, és ha elég sokat voltál altban szoprán hanggal, akkor végre sikerült egy életre tönkretenni a hangodat. Onnantól kezdve úgy nevezett pléhszoprán leszel, elvesztve a csengő fényes hangszínedet. Például így teheted tönkre magad - ének-zene tanár vagyok ( nem blöffölök )

de bármilyen kúrába is kezdesz, szakemberként mondom, a hangfajunkat, hangszínünket a hangszálaink hossza, vastagsága dönti el, határozza meg. Nem választhatunk - vagy oké, kihozol magadból egy szép altot pár évre, utána mehetsz a gégészetre, mert a valódi hangod a hangszálaid alapján koloratúr szoprán.

Egyébként elég egy rossz kolléga is hozzá...

Remélem nem jársz sikerrel! :)

2015. máj. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!