Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Hosszúhajú kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak ultrahangos zsírbontó kavitációs kezelésekről?

Figyelt kérdés

Ne. ne írjatok olyat, hogy hülyeség meg marhaság, legyetek olyan intelligensek, elfogadom hogy egy nagy sz...nak tartjátok, és ennyi. nem érdekel.

Sportmániások ne fikázzatok, napi több mint egy órát kocogok és diétán vagyok.

de a tokám, meg egyéb lehetetlen hely, na onnan kéne valahogy leszedni.

Tapasztalatokat szeretnék olvasni, nem tippeket.



2015. máj. 5. 05:19
 1/8 MacsoFavago válasza:
0%
Hat en is tokas voltam neg kozepiskolaba, de megismertem az asszonyt, meghagtam a pajtaba. Elkezdtem fat vagni telire jo kis bukkfat. Azota nincs tokam.
2015. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, mivel én próbáltam, ezért mondhatom h jó és látszik.


elég sok lejött rólam.. mondjuk nem voltam túlsúlyos, de egy év vegetáriánizmus után felszedtem jó sok kg-t :( sok édeset ettem, amikor nem ettem húst. most is eszek édeset de jóóóval kevesebbet, mint egyébként. sokat kell inni. és oda kell figyelni így is.

2016. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De örülök h írtál! A tapasztalatnak mindig jobban hiszek! Köszi!
2016. jún. 21. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
kipróbáltad?
2016. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen!

de csak egyszer, mert képzeld olyan erősen sípolt a gép át a csontjaimon - persze SEMMI fájdalommal!!! - hogy nem bírta a fülem elviselni. egy szalonban voltam. Egész alacsonyra kellett állítani a lánynak a gépet. sajnos maradt az egy alkalom, mert sehogy sem tudtam megbékülni ezzel a belülről sípoló erős hanggal :((( és bántotta a fülemet nagyon. De ez nehogy elvegye bárki kedvét, én egy flúgos zenész vagyok. :) - ja, a lányzó azt mondta ilyen érzékeny fülű vendégük még nem volt...

2016. júl. 21. 02:37
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenre számítottam csak nem ilyen válaszra :) szerintem az ultrahangot senki sem hallja és nyilván orvosnál sem hallod. szóval ott valami alacsonyabb frekvenciás zaj is volt...
2016. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én férfiként befizettem egy 10 alkalmas kezelésre, mert arra gondoltam egynek kb semmi haszna. kb 20 perc UH, és 10 perec elektro-stimulációs masszázs.


Nekem a kockás hashoz kellett volna kb 1-1,5 cm zsírt lefaragni. Szóval itt nem pocakról és sörhasról van szó.

Hát 10 nek sem volt hatása. Ugyanúgy edzettem tovább (heti 3-4 alkalom), vedeltem a vizet. És folytattam a ketogén diétát (0 szénhidrát)... Semmit nem hozott a 4 hét alatt. Vagyis ami látványosabban jobb lett volna mint az előtte lévő hetekben. Hiába mondták férfiaknál jobban hat. Nálam semmi.


De amúgy hog bonyolítsam a választ, a végén merült fel bennem, lehet csak az UH zselét tologatták rajtam. Mert én semmit nem éreztem, és semmi ciripelést nem hallottam... Nem csodálkoznék ha egy rossz gépet használtak volna... :(

2017. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anyukám volt 10x és eltünt az úszógumija ami 20 éve ott volt. Én ajanlom. Persze igyál sok vizet és ne egyél kenyeret.
2018. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!