Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok? Sokan azt...

Dagadt vagyok? Sokan azt mondják igen de vannak akik net mondanak.

Figyelt kérdés
14/L 14 éves létemre 64kg vagyok szerintetek ez baj? (Minden héten legalább 4-5 órát sportolok) előre is köszi a válaszokat
2015. máj. 9. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a kilókból nem derül ki... attól függ hogy nézel ki. Ha hájas vagy akkor vagy dagadt...
2015. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? 170 centihez jó a 64 kg, 150-hez nagyon sok. Nem a korod a lényeg.
2015. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
2-es: de, kortól is függ. Serdületlen kamaszlányok kevesebbet kell hogy nyomjanak mint egy nőies formákkal rendelkező felnőtt nő. Vagy akár azt is mondhatom hogy 14-20 éves kor közt akkor is hízik az ember kb 10 kilót ha nem magasodik.
2015. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy és mit sportolsz?


Alkat kérdése... én 168 centihez 62 kiló voltam 14 évesen, de kb. 50-nek néztem ki, olyan vékony volt mindenem.

2015. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-mas: tudom, hogy a kortól is függ, de ebben az esetben nem. Ugyanis hiába mondja hogy 14 éves, ha nem tudjuk a magasságát. Ezert írtam azt, amit.
2015. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
172cm magas vagyok úszom heti 2× és járok spinningre
2015. máj. 10. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a kilót nézve a normális felső határa (14 évesen; egy felnőttnek ideális súly). De ha izmos vagy, akkor meg nem lehetsz dagadt egyáltalán. Kép alapján lehetne eldönteni, vagy esetleg nézz a tükörbe :).
2015. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 15 évesen az 168 centimhez voltam 63 kg. Akkoriban nem nagyon sportoltam semmit csak az iskolai tesi órák...Dagadt semmiképp sem voltam, szerintem ezekkel a méretekkel ami neked van te sem vagy az!
2015. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as, nem feltétlenül. Én 14 évesen ugyanolyan alakkal rendelkeztem, mint most, 18 évesen, csak 2 centivel alacsonyabb voltam. Szóval lehet valakinek kifejlett, nőies alakja 14 évesen is, ez a genetikától függ.

Kérdező, 172 centihez ez teljesen normális súly. Ha meg ennyit sportolsz, akkor valószínű izmos is vagy, az pedig nehezebb, mint a háj.

2015. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!