Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A srácoknak mindenképp izmosak...

A srácoknak mindenképp izmosak kell hogy legyenek hogy a csajok felfigyeljenek rájuk?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem van abból hogy én vagyok az, akit nem néz meg senki, és csak a rosszat mondják a testemről, stb.

17/F



2015. máj. 12. 14:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem. Nekem például nem kell, hogy izmos, kockahasa legyen. Jó azért a szél se fújja el, meg gurulni se guruljon (elnézést, akit ezzel megsértenék, hiszen nem mindenki tehet róla, de tehet ellene). Egy normálisnak mondható kinézet, arc jó pont, de nekem sokkal fontosabb, hogy jót lehessen beszélni az illetővel, legyen közös érdeklődésünk. Az se baj, ha nincs sok, de valamennyi kell (szerintem) ahhoz, hogy működjön a beszélgetés, barátság, kapcsolat. (17/l)
2015. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
nem kell izompacsirtának lenni, pl. az nekem sem jön be. de egy kicsi, alap izomzat nem árt, az egészségednek is jobb, meg jobban is néz ki.
2015. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért ha a nyakába ugrok bírjon megtartani. Nekem az átlagos testalkat tetszik, ne legyen túlsúlyos, de egy pici poci nem zavar.


Amúgy az is lehet, hogy nem öltözködsz jól. Az eléggé döntő abból a szempontból, hogy megnéznek-e. És ez esetben nem arra gondolok, hogy minden legyen márkás, hanem legyen megfelelő méretű/szabású és színű az amit viselsz. A jól megválasztott ruha szépen kiemeli az előnyös részeket.

2015. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 15:17


gondolom neked nem kellett ellene tenned, különben tudnád, hogy nem olyan könnyű ám a tökéletes alak annak aki nem született olyannak

2015. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az átlagos testalkat a legjobb, ami sportos, normális, nem hájas, meg nem zörgő csontú. Sokat elmond egy emberről az hogy milyen a teste. Aki egész nap a gép előtt ül az általában olyan is... nyeszlett vagy elhízott. Olyan pasi meg alapból nem kéne aki egész nap semmit nem csinál.
2015. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nos itthon edzek, ezt a Street Workout nevezetű dolgot, húzódzkodás, fekvők, tolódzkodás stb. Nem kondizok.

Felesleg mindig is volt rajtam, próbáltam ledolgozni, de sosem sikerült megtartani, maximum 2-3 napig. Utána azonnal feljött az amit leadtam, a testalkatom ilyen szempontból nem a legjobb.


Sportosan nézek ki, nem vagyok hájas, de van kisebb hasam. Arcomra azt mondják hogy nem szar, humorom bőven van, beszélni nagyon sokat tudok ha kell, és nemtom.


Mindig azzal jönnek az osztályból, vagy bármikor ha ismerkedem, hogy nincs rajtam izom, mert ott a has. Logikus a gondolkodás tényleg :')


Változatos az öltözködésem, nem vagyok páwa, nem hordok 8 számmal nagyobb vagy kisebb ruhákat, mindig csak ami pont passzol, és jól áll. Szóval nem értem :/

2015. máj. 12. 17:59
 8/12 anonim válasza:

Az első válaszoló lennék. Tudom, hogy milyen nehéz leadni a plusz kilókat, és azt is, hogy még nehezebb megtartani, de úgy gondolom, ha én is és mások is sikeresek tudnak lenni benne, akkor nem lehetetlen.

Egyébként egy kis has nem a világ vége, a lényeg, hogy te magad meg legyél elégedve az alakoddal, el tudd fogadni magad. Sokat dob a kisugárzáson, ha elégedett vagy magaddal.:D

2015. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én tökéletesen megvagyok elégedve magammal, ezzel tuti nincs gond. Egészséges mértékű egóm megvan, több nem kell.
2015. máj. 12. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy minél izmosabb vagy annál nagyobb az esélyed a szexre. A csajok szeretik látni egyférfin, higy mennyire kitartó, és higy tud küzdeni a céljaiért, és ezt legjobban a tested formálásával tudod üzenni. Alakíts ki egy előnyös testalkatot, és akkor megoldódik a problémád. Nem azt mondom, hogy izompacsirtának kell lenned, csak se ne legyél ropi, se kisgömböc.
2015. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!