Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell szőrteleníteni?

Hogyan kell szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Hogyan szőrtelenítsem a lábamat,kezemet,hónaljamat meg azt ott lent,hogy egy hétig kibírja? Mert táborba megyek nyáron és szerintem nem lenne kellemes,ha ott lenne a sok szőr rajtam.

Mivel csináljam,mit kell rá kenni(előtte vagy utána),vagy csak egy borotvával borotváljam le? Nem vagyok ebbe még járatos,ezért kérdem? Aki tudja,hogyan kell ezt tenni,és szép sima,akkor leírná nekem lépésről lépésre? Köszönöm :D



2015. máj. 16. 14:06
 1/7 A kérdező kommentje:
gyantán kívül.. azt nem írtam oda
2015. máj. 16. 14:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy hétig? Gyantázd le meleggyantával, de ez csak akkor működik, ha most legalább fél centis mindenhol rajtad a szőr.

A gyantázás technikájára meg keress rá a Google-ban, száz helyen leírják. Ha veszel gyantát, akkor a dobozra is rá van írva.

2015. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, most láttam, hogy közben odaírtad, gyantán kívül...

Ha nincs epilátorod, akkor sehogy nem leszel egy hétig sima. A krémnek és a borotvának is 1-2 napig tart a hatása.

2015. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a gyanta tart 1 hétig, menj kozmetikushoz és megcsinálja.
2015. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a gyantára szavazok.

Amikor elkezdtem szőrteleníteni, én is rengetek dolgot kipróbáltam, ilyen borotva, olyan krém, 1001 féle... 3.napon már kezdhettem volna előről.

Nekem az epilálás nagyon nem jött be.

2015. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha viszek magammal egy borotvát,akkor úgy rendben van? És amikor már szőrősödik,akkor borotválom le gyorsan
2015. máj. 18. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha borostas, es neki esel, lehet bevorosodik, irritalni fogja a labadat. Nem is biztos, hogy nagyon lesz ra lehetoseged...
2015. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!