Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legyantáznám a hasam, de...

Legyantáznám a hasam, de félek, hogy a mellemnél is elkezdene szőrösödni?

Figyelt kérdés

Pár éve a köldököm alatt elkezdtek erősödni a szőrszálak.Éretlenebb voltam és leborotváltam.Akkor még nemtudtam mivel jár,de aztán később észrevettem,hogy a leborotvált terület körülis elkezdett erősödni a szőr.Lassan már ott tartok hogy a mellemen is apró pihék vannak.Oké,ez még nemzavar,de félek hogyha elkezdeném a hasam gyantázni akkor ez is elkezdeni erősödni.És azért az már elég gáz lenne,hogyha ott is kellene gyantázni.Szóval tanácsot szeretnék kérni olyanoktól akiknek voltmár ilyen problémájuk.

16/L



#szőr #gyanta #szőr eltávolítás #has szőrzet #női has szőr
2015. máj. 16. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem,hogy a borotválástól vagy ennyire szőrös.Kezdjük ott,hogy a borotvától nem erősödik a szőr,csak mivel a vékonyabb részét vágod le,ezért vastagabbnak tűnik.De attól nem fognak plusz szőrszálak nőni.Ez szerintem hormonális probléma lesz.Szerintem inkább menj el orvoshoz,és nézesd meg:)
2015. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiféle szőrtelenítéstől nem lesz erősebb a szőröd... ha veled ez történik akkor menj orvoshoz mert valami gond van. Persze a piheszőr az más, az mindenkin van mindenhol.
2015. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!