Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemrég láttam egy olyan...

Nemrég láttam egy olyan videót, ambien egy pohárral kiszívták a szájjukat és úgymond, , csőrikeszáj"-uk lett. Hogyha én ezt megcsinálnám akkor visszaállna az eredeti formájába a szájam?

Figyelt kérdés

#Csőrikeszájj
2015. máj. 19. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lenne szép formája, de talán visszaállna, de akkora lila véraláfutás lesz a szád körül a pohár mentén, ami 2 hétig ott marad és a smink sem fogja tudni eltüntetni, és mindenki rajtad fog nevetni, mert tudni fogják, hogy kipróbáltad ezt a hülyeséget. : DDD ne legyél buta.
2015. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Visszaáll pár óra alatt, de serüléseket is szerezhetsz vele, tiszta veraláfutás lehet a szád körül.
2015. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem, örökre olyan marad, és majd száműznek valami szigetre. Hány éves vagy 6?
2015. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nap kérdése! :D
2015. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne csináld! Én kipróbáltam és nem lett bajom, tök jól nézett ki, aztán utána kipróbáltam mégegyszer, és olyan csúnya véraláfutás lett a szám alatt. Elég ciki volt, és 4-5 napig nem tűnt el. Pedig ugyan annyi ideig csináltam mint először.

Szóval ne próbáld ki!!

2015. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Javaslom, nézd meg ezeket a videókat, utána dönts

https://www.youtube.com/results?search_query=kylie+jenner+li..

2015. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyu, csinald csak, nyugalom nekem hatalmasra duzzadtak es 15-20 perc utan eltunik. Viszont vigyazz, hogy csak az ajkaidat szivd be. CSINALD, jo ha kiprobal dolgokat az ember, tenyleg tok poen csinald csak! :D
2015. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!