Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos, hogy egy...

LittleUnicorn17 kérdése:

Szerintetek fontos, hogy egy lányak kockahasa legyen? Vagy inkább a feneket helyezitek előtérbe?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem utolsó, én járok a konditerembe és a kisportolt női has, ha már csak egy kicsit is kockás, nem tetszik
2015. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Érdekes mert én meg lány vagyok (a 10-es válaszoló) és nekem csak egy kicsit izmos úgy ahogy írtam és iszonyat tetszik a fiúknak. Főleg azoknak akik szintén edzenek. Mindig azt mondják ez így pont tökéletes. Persze mindig vannak kivételek, de általánosságban ez nagyon bejövős.
2015. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A konditeremben a fiúk máshogy állnak a női ideálhoz
2015. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen... azok a pasik, akik járnak konditerembe, máshogy néznek a nőkre, mint azok, akik nem.
2015. máj. 22. 17:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Lópikulát! A konditeremben többet látnak belőled, mint az utcán. Ergo, ott a hasadat dicsérik, az utcán meg a hajadat. Egykutya: azt mondják, amit hallani akarsz. Ez így is van rendjén, mert egy csajt ezzel lehet levenni a lábáról, csak te ezt ne értsd félre.
2015. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
utolsó, nem tudom voltál-e huzamosabb ideig konditeremben valaha, de az ott lévő férfiaknak a fitnesses nők sokkal jobban bejönnek, mint egy olyan férfinek, aki nem jár edzeni
2015. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Való igaz! Egy konditerembe járó pasi szereti, ha a partnere is ad magára. Ez azonban messze nem azonos a kockahassal.

Egyébként szerencsére ez is csak egy divat, és hamarosan lecseng ugyanúgy, mint 25 éve a negyvenes nők padlizsánvörösre festett haja. :-))

2015. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a kockahas jó :)

L

2015. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Forever28 válasza:
Szerintem a lányoknak jobban áll a lapos has mint a kockás, de a fenéknek is lehet kicsit formás.
2015. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!