Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk (es bi-, leszbi lanyok)!...

Fiuk (es bi-, leszbi lanyok)! Nektek a lanyoknal a kis/nagy mell, szoke/barna haj, vekonyabb/ducibb test, magasabb/alacsonyabb testalkat, babas/egyedibb szepseg tetszik inkabb? Leginkabb 15-30 eves fiuk/ferfiak es lanyok/nok velemenye erdekelne!

Figyelt kérdés
Huh, jo sokat irtam xdd

2015. máj. 27. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem speciel a magas, szalkas, kis mellu, baba arcú lányok tetszenek.
2015. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Kis mell, természetes hajszín, vékony sportos test, alacsonyabb, nőies.
2015. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
78%
Kisebb vagy közepes mell, vékony, magas testalkat, a stílus mindegy ha ápolt és illik hozzá, ugyanez igaz a hajszínre és hosszra.
2015. máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nagy mell, szőke-barna mindegy, egészségesen telt, középmagas, az utolsót meg nem igazán értem, de a szép az nem hátrány! :) 23/F
2015. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
66%
Nagy mell; hosszú szőke haj; ne legyen nagyon vékony se túlságosan telt, inkább a kettő között, magasabb, az egyedibb nem tudom mit takar nálad, de a nőies, elegáns nők tetszenek.
2015. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
81%
Nekem a nagyon vékony és magas lányok jönnek be, pici mell, a haj az mindegy, legyen különleges arca és ragyogó nosolya :) 16/BL
2015. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

kis mell/fenék, de formás

szőkésbarna, világosbarna, szőke, barna haj -kinek mi áll jól

vékony test

magasság kb 170cm-től ->de ezt nehezebb behatárolni

természetes. "babás" | egyedibb szépség is(csak kérdés hogy mit értesz alatta)


Most OK. leírtam ezeket, de lényegében az összes relatív. Hogy kinek mi számít vékonynak, kicsinek, nagynak, magasnak, kicsinek, stb azon vitatkozhatnánk egy jó darabig...

2015. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
62%

Nekem a vékony, kis mellű lányok tetszenek leginkább. :)

A hajszín mindegy, de az az igazi, ha félhosszú vagy hosszabb.

21é.bi.lány

2015. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Vékony és duci közötti, de inkább husis legyen mint sovány, mellméret teljesen mindegy, hajszín minél sötétebb, jó ha 170 cm alatt van, és a lázadó típus jön be :D


21/L/L

2015. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
40%

Kis mell, barna/fekete haj, vékonyabb, alacsonyabb lányok jönnek be :)

17/L/L

2015. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!