Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen színűre festettétek...

Ti milyen színűre festettétek be a hajatokat? Akinek zöld szeme, világos bőre, és eredetileg sötéthajszíne van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Világos bőr, sötétbarna haj, kékeszöld szem, és vörösre festettem be. :)
2015. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen vörösre?️
2015. máj. 29. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:

A vörös összes árnyalatán átmentem már. :D Legelőször pirosas vörösre. Azóta volt már sötétebb, világosabb, minden. :D

Most ilyesmi:

[link]

2015. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez kur@a jó:))) köszi
2015. máj. 29. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pont olyat szeretnék, mint amit a 3-as válaszló linkelt, középbarna hajhoz, zöld szemhez és világos bőrhöz :)
2015. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szép az a vörös, ha olyan a bőrszíned mint a képen. Nekem sárgás a bőrszínem, így ez a vörös nagyon nem állt jól. :(

Amúgy nekem is zöld szemem van, világos (sárgás) bőröm, eredetileg sötétbarna hajam, ilyenre festem: [link]

2015. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bár én nem sötét színű vagyok eredetileg, de azért írok. :)

Nekem az eredetim sötétszőke volt, elég szép fényes átmenettel, a szemem pedig gesztenyebarna, és a bőröm is mondhatni világos, de nagyon könnyen barnulok le. Én 2 éve festettem be a hajamat csokibarnára, kellett az "újdonság".:)

Kicsit meg is bántam, mert sok fiú szerint jobban állt az eredeti, főleg nyár derekán, amikor full barna a bőröm, hozzá pedig a sötétszőke haj... Régi szép idők. :)

Éppen ezért én a hajfestés ellen vagyok, de nem mindenki bánja meg a dolgot.

22N

2015. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!