Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha egy lánynak...

Titeket zavar, ha egy lánynak szőrös a karja?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé szőrös, nyilván nem olyan mint egy férfinek, de mivel sötétbarna ezért látszik. Gondoltam már rá, hogy leszedem és bár sok lányt látok teljesen szőrtelen karral, nekem valahogy olyan természetellenes. Arra is gondoltam, hogy csak kiszőkítem, de annak meg nem lenne olyan sok értelme. Szerintetek ez nagyon csúnya?
2015. jún. 8. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elég szőrös,de én elkezdtem borotválni.Jobb ha nincs rajta szőr,viszont másnapra már borostás,ami nagyon látszik ,mert fekete.
2015. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szőke vagyok és nagyon világos a karomon a szőr, meg kevés is, szerintem így nem okoz gondot. Azért próbáld meg kiszőkíttetni, mielőtt nekiesel és utána folyamatosan kell majd szőrtelenítened.
2015. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem zavar igy allandoan borotvalom.. vagy gyantazom:/
2015. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy mérték:)

Ezt Fiúként mondom:)


Ha tudsz hasonlót mutatni akkor megmondom hogy zavar-e:)

2015. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de nem is másoknak kell megfelelned, ha téged zavar akkor gyantázd le. A szőkítésnek semmi értelme, attól fényes sárgás szőröd lesz csak, ami napfényben sokkal feltűnőbb a barnánál is.
2015. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bőrszíntől függően esetleg szőkítés szóba jöhet, bár ahogy írták, napfényben tényleg kicsit jobban csillog, viszont első ránézésre mégis kellemesebb látvány. Ha azt szeretnéd, hogy szőkébb legyen, de nem akarod szőkíteni akkor próbálj meg vizes karral napozni. Igy a természet szőkíti.. persze attól is függ, milyen minőségű és mennyire sötét a szőröd. Látatlanba elég nehéz eldönteni mi lenn a jó.. esetleg egyszer legyantáztatod és hagyod, hogy utána kinőjön. Ha kb. 3-4 havonta csináltatod akkor nem leszel teljesen szőrtelen, viszont vékonyabb, kisebb szőrök lesznek és teljesen természetes látvány.
2015. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szőrös, de nem igazán nyomaszt a dolog, a páromnak sincs baja vele és másnak sincs. Biztos, hogy nem fogom borotválni, hogy borostás legyen, az szerintem nagyon gáz.

24N

2015. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Több férfit megkérdeztem már, és egyiket se zavarja, amíg nem csubakka szintű a jelenség. Ellenben a borostás kartól a hideg is rázza őket és taszítóbbnak érzik. Persze biztos van olyan is, aki máshogy gondolja, szíve joga. :D

Engem általában nem érdekel a karomon a szőr. Valahol meg kell húzni a határt, legyen szőrtelen a lábam, ügyeljek a fazonra, legyen szép a hajam, formás a szemöldököm, egy szál pihe se legyen az arcomon... hát lassan már a fél életemet a szőrszálaimra kéne fordítani, hát még mit nem. :D Ha nagyon olyanom van, legyantázom a karom is, de tök csupaszon szerintem is természetellenesen néz ki és túl furcsa, amikor meg elkezd visszanőni, az borzasztó nevetséges látvány, hát még ha borotvával esnék neki. :D

Ha szeretnéd, nyugodtan szőkítsd ki vagy gyantázd le, idővel visszanő és senki és semmi nem kényszerít, hogy állandóan és kötelezően folytasd is. De ha neked így is megfelel, akkor úgy is jó lesz.

2015. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem is már kezd elegem lenni a szőrtelenítésből, megcsinálom persze, de nem ez a kedvenc tevékenységem. Azt hiszem, hogy meghagyom mert nem olyan hosszú meg nem olyan őserdő szerű. Viszont egyszer talán majd kipróbálom, hogy milyen nélküle.

2015. jún. 9. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!