Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fel-1cm-es szorok vannak a...

Fel-1cm-es szorok vannak a hasamon, a boromszinetol elegge elut. Igy ki menjek strandra? Ha legyantazom akkor meg egy csikba szoros a masikba nem.

Figyelt kérdés
Mit csinaljak S.O.S.:((

2015. jún. 9. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Körülményes és hosszadalmasabb ugyan,de szemöldökcsipesszel az erősebb,feltűnőbb szálakat kihúzgálhatod..tartós és csak annyit kell kiszedned,hogy ne üssön el a többi résztől. Én is kihúzgálom a hosszabbakat. Borotva sem jó,pont azért,mert ugyanúgy elüt a többitől.
2015. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De hogy üt el ha csak ott szőrös? Ez nem értem. Ha meg máshol is szőrös gyantázd le az egész hasad és kész. Nekem is szőrös, meleggyantával két tépés és kész.
2015. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szor szine ut el a borom szinetol.:) koszonom a valaszokat!:) most legyantaztam es megmaradt egy nagy voros csik..:( holnap ugyanekkorra kb eltunik? Nagyon csunya es holnap megyek vizbe:(
2015. jún. 10. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajj ne gyantázd!!!!

Kend be babaolajjal v Bepanthennel v testápolóval.

Nekem is vannak szőrök a hasamon. Jobban jársz ha csipesszel kiszeded őket. :)

2015. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat a gyanta nem is szedte ki, pedig nem erosek csak hosszua es sotetek... hagyott egy piros csikot es ennyi:/ az a baj hogy az oldalamig vannak.. meg a melleimen is szoval:( nembtudom mit csinaljak
2015. jún. 10. 12:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira szegyellek igy kimenni de muszaj:( amugy ha kiszokulnek akkor nem lesz baj... mert nem olyan durva csak sotet:( hnap kiszokulnek de addig latjak... es meg fiu(k)val is megyek:/ es koszonom szepen a valaszod!:)
2015. jún. 10. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!