Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Akinek fehér bőre,...

Csajok! Akinek fehér bőre, zöld vagy barna szeme és eredetileg sötétbarna haja van, annak milyen más hajszín állna jól? Ti milyenre festettétek be?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
én nekem nem sötét de barna hajam van eredetileg, fehér bőrű vagyok a szemem zöld és barna közti átmenet és vörösre festettem be a hajam
2015. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű kombó lehet ez természetesen én biztos nem nyúlnék hozzá.
2015. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem vörösre van festve.
2015. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. jún. 10. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem zöld szemem van és fehér bőröm, sok hajszínt kipróbáltam már de csak a szőkék állnak jól, abból is csak az ami nem hamvas.
2015. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem középbarna a hajam, a többi stimmel. fekete és platina szőke kivételével mindenféle színű volt már a hajam, mind jól állt. most szőkésbarna. nagy sikert a rézvörös aratott és a sötétbarna.
2015. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így van,barás zöldess szem,fehér bőr,barna hajam,ráadásul a hajam alsó része szőke..de énsem bántanám ezt a szynt. Nem nagy valami szerintem a festett haj,esetleg idősebb korban..
2015. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is u.ilyen "színösszeállítású" vagyok. Tavaly festettem be először aranybarnára. Nekem nagyon tetszett, bár ha most jobban belegondolok, a hideg színek jobban állnak. Épp ezért tervezem a nyáron obrésan kékre festeni :DD
2015. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A rézvörös, vörösesbarna biztos jól állna, de nekem ez az eredeti kombináció hangzik a legjobban :).
2015. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!