Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egyetemista...

Szerintetek gáz ha egyetemistaként fogszabályzót viselek?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar és nem is nagyon érdekel, hogy más mit gondol vagy mond. Mindig is szerettem volna tökéletes fogsort. Pusztán kíváncsiságból kérdezem. :) Köszönöm a válaszokat!

21/L


2015. jún. 10. 23:28
 1/6 anonim válasza:
Nem. Ráadásul utána szép leszel.
2015. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavart sokáig a gondolat, ezért is halogattam..aztán 21 évesen elhatároztsm magam, azóta nem is értem mire vártam eddig. :)


Senkit nem érdekelt a környezetemben. Utána viszont sokan dicsértek, hogy le se lehet vakarni a vigyort..


Volt aki kb 4 hónap után vette észre, hogy egyáltalán fent van, pedig heti szinten beszéltünk. :)


Szóval én úgy látom egyáltalán nem volt gáz. Illetve nagyon sok csajt ismerek, akiknek szintén van.

2015. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeptembertől, ha minden jól megy, egyetemista leszek és még egy--két évig biztos lesz fogszabim.

Már majdnem két éve van fölső fogszabályzóm, de van olyan osztálytársam, aki pár napja vette észre. :D Pedig minden nap beszéltünk.

2015. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rayna válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én 23 vagyok és fogszabályzós. :D Régen amiatt nem akartam, mert féltem, hogy reagál a környezetem, meg úgy gondoltam, nem olyan fontos.. de mára már nagyon rám fért, így bevállaltam, és nem bántam meg. A készülék alig észrevehető, viszont a fogaim azóta nagyon szépen egyenesbe jöttek, így bármikor újra bevállalnám már, mert megéri. ( :
2015. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. jún. 24. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!