Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok, ha...

Szerintetek szép vagyok, ha hasonlítok rá?

Figyelt kérdés

[link]

Ja, és szerintetek kire hasonlít, ez a lány? Gondoltam Willa Hollandra, de uzonba gondolkodtam, hogy egy kicsit sem hasonlít rá. Előre is köszönöm! :)


2015. jún. 13. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem vagy szép. De aranyos...
2015. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben. És szerinted hasonlít willa hollandra? :)
2015. jún. 13. 18:48
 3/9 opened paradise ***** válasza:

Willa Holland nem ugrott volna be,ha nem írod,tehát nem annyira...

Fiatalka még.

2015. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, a választ :)

Várom a további válaszokat is! :)

2015. jún. 13. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább aranyos még, túl fiatal még. Engem nem emlékeztet senkire.
2015. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nem túl jó kép, hunyorogsz meg minden. Normális képen biztos helyes kislány vagy, egy rosszabban sikerült kép alapján meg nem ítélünk meg senkit. Meg még csomót fogsz változni úgyis, biztos tök szép nő leszel egyszer.

A Willa csajra halvány nyomokban sem hasonlítasz. :D Különösebben nem emlékeztetsz senkire egyébként - bár nem vagyok otthon celeb témában, ez tény - de ha nagyon muszáj lenne valakit mondani, talán Bonnie Wright inkább.

2015. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jún. 14. 22:16
 8/9 anonim válasza:

Nem vagy csúnya....még biztos sokat fogsz alakulni, mert ahogy elnézem, olyan 14 éves lehetsz.

Viszont az arcbőröddel foglalkoznod kéne. Menj el kozmetikushoz+rengeteg otthoni módszer van a neten, amitől nem lesz ilyen/enyhít rajta valamennyit.

2015. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jún. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!