Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igazi lehet ez a parfüm?

Igazi lehet ez a parfüm?

Figyelt kérdés
Dior Hypnotic Poison, Eau de Toilette Natural spray 100 milis de 4500 Ft volt így kezdek gyanakodni vagy hamis vagy lopott, amúgy csomagolás teljesen olyan mint neten de ezen a z áron nekem gyanús....
2015. jún. 13. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

az eredeti ára £95.50 ( 41201FT) körül mozog.

biztos, hogy hamis.

2015. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol vetted?
2015. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tudtommal eredeti parfümből nem gyártanak 100 ml-et
2015. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3: De gyártanak! Ez hülyeség!

Viszont biztosan hamis vagy lopott, ha ennyire olcsó volt!

2015. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tuti, hogy hamis.

ma már profin tudják hamisítani a csomagolást, meg az üveget is. de ha a kezedben van egy eredeti és a hamis, akkor már látszik a különbség. vékonyabb/vastagabb betűk, betűtávolság, ilyeneken lehet észrevenni.

és persze az illaton. általában nem teljesen ugyanolyan, vagy ha mégis, akkor nem olyan tartós, mint az eredeti. egy eredeti parfüm ruhán akár hetekig illatozik, míg a hamisítványokat pár óránként újra kell fújni, mert hamarabb elillannak.

2015. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
általában Eau de parfum szokott lenni tudtommal, az tényleg 40 fölött mozog, mondjuk ha lopott azzal őszintén szólva nincs nagy bajom. Amúgy ilyen "bolhaboltban" vettem (olyan mint a bolhapiac csak bolti polcokkal)
2015. jún. 13. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy hamis. Én is láttam bolhaboltban ilyesmit, azok is hamisak voltak sztem. Főleg ha 100 ml-s, mert azt éri meg a legjobban hamisítani (gyakorlatilag ugyanannyi katyvaszhoz kisebb mennyiségű üveget kell felhasználni, így olcsóbb a gyártás). Ennyiért meg főleg.
2015. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Könnyen kiderítheted, hogy igazi-e vagy sem. A dobozt, az üveget könnyen lehet hamisítani, de magát a parfümöt nem. Rázd fel az üveget, amíg pár másodperc alatt felhabosodik a tartalma, majd nézd meg, mennyi idő alatt oszlik el a sok buborék. Ha 1 mp vagy kevesebb idő alatt eloszlik, akkor sajnos hamis. Ha kell 3-4-5 mp, akkor eredeti. Ez a legegyszerűbb módja egy parfüm eredetiségének a vizsgálatához. :)
2015. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Eszerint igazi... hm... na mindegy igazából, az illata tetszik és a nap végén is érezhető úgyhogy örülök hogy megvettem :)
2015. jún. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!