Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk: milyen rövidnadrágot...

Fiúk: milyen rövidnadrágot vennétek fel? F/25

Figyelt kérdés
Most akarok vásárolni csak nem tudom hogy milyen, rövidnadrág téren nem vagyok jártas, buliba, szórakozóhelyekre és fesztiválokra kellene.
2015. jún. 14. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

én mindenhol térd fölé érő nadrágokat látok zöld kék meg sárga színekben, de inkább maradok a kicsit térd alá érő farmer kinézetűnél abból olyat amin nincs sok minta.


fürdőnadrágot még én se találtam

2015. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
térdig, térd fölé érők elég divatosak, bermuda nadrágok is szépek, h&m-ben meg ilyesmi boltokban nézz szét : )
2015. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:

Elsővel értek egyet.

Mostanában divatosak ezek a nagyon rövid gatyák,de én azt szeretem,ha térd alá ér.

2015. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem a divatért hordok térdfölé érőt, nem tudom miért, ha térd alá ér sokkal melegebb, ha kicsit fölé sokkal jobb, jár a levegő, am én a drapp színűeket szretem, de mindenképp valami világosat, ami visszaveri a napsugarait :D 19/F
2015. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinos, lábhoz simuló, de rugalmas farmersortot érdemes venni, a fiúk 90 %-ának jól áll. A legjobb az a típus, amelyik kb. 5-10 centivel térd felett végződik. Inggel és pólóval is hordhatod. A csajok szerint nagyon szexi.
2015. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit utolsó ír, nekem ilyen feszülős fazonú rövidnadrágom van, ami kb combközépig ér. A térdem fölött még kb 10cm szabadon van. :) És tényleg bejön a csajoknak, tapasztalom. :)
2015. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!