Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ezüst gyürü koptatja ay...

Az ezüst gyürü koptatja ay arany gyürüt. Egy arany és egy ezüst gyürü ami közel áll hozzám, de csak egymás mellet tudom oket hordani. Igy koptatják egymást?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen két gyűrűt, ha a szomszédos ujjaidon hordod őket koptatni fogják egymást, ha összeérnek.

Nekem a jobb kezem van két ezüst gyűrűm, az egyik a középső, a másik a gyűrűs ujjamon, de vékonyak és az ujjaim alakulása miatt más magasságban fekszenek fel, így nem bántják egymást, viszont ha az egyik szélesebb lenne, akkor már koptatnák egymást.

2015. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan igy van. A gyürüs ujjamon van az eljegyzési a középsőn meg egy ezüst gyürü
2015. jún. 15. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
tedd a másik kezedre az ezüstöt. Mondjuk nekem az ezüst és arany viselése egyszerre nagyon disszonáns.
2015. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!