Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, hölgyek, urak...

Fiúk, lányok, hölgyek, urak mi a véleményezek az újrahodító hónaljkutya divatról?

Figyelt kérdés

Ti is belekezdtek,vagy csupaszon szép az élet,mit szolnátok,ha párotok döntene úgy,hogy dzsungelt növeszt a honaljába?

Én férfi létemre büszkén válalom,borotválom,és a divat nem érdekel ezután is fogom.



#fiú #szőr #lány #hónalj #hólgyek #borotvál.csupasz #hónajlkutya.
2015. jún. 17. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Engem addig hidegen hagyott a téma, amíg az egyik szőrös évfolyamtársam el nem kezdett atlétát hordani.

És így látod néha a cseppeket.


Hát b+

2015. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Úgy tudom, hogy ez csak a lányoknál jött elő és festik.

Mindenesetre ha meglátnék egy ilyet, nem tudom, hogy szimplán kikerülném nagy ívben, vagy beszólnék neki, hogy milyen szánalmas.

Engem a női hónaljkutya kifejezetten taszít, ő dolguk, hogy mit csinálnak magukkal. Attól még szerintem végtelenül igénytelen.

2015. jún. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

# 2


Miért kéne beszólni?

Engem a férfiaké is zavar, és inkább azzal találkozom, de nem tudnék ilyenért senkinek beszólni.

2015. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Esztétikailag nézve férfiaknak oké, nőknél viszont undorítónak tartom, nálam teljes kiábrándulást okozna ha meglátnék egy átlagos vagy szép lányt szőrős hónaljjal.
2015. jún. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

3

Én borotválom a hónaljam

Azért szólnék be neki, mert szerintem ez egy tipikus provokálás. Az egy dolog, hogy meghagyják a szőrt, de még be is festik... nevetséges.

2015. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszéltek,én még szőrös női hónaljat sem láttam az utóbbi időben,nem hogy festettet.
2015. jún. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Undorító, egy se jöjjön így a közelembe!
2015. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6os. Csak írdbe a keresőbe:hónaljszőr divat.
2015. jún. 17. 10:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Pont azért mert ritka engem izgat ha néha látok egy női hónaljszőrzetet
2015. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem túl esztétikus és elég igényteleül néz ki.Pláne nyáron amikor ujjatlant hordanak.Az meg, hogy festik is közönséges polgárpukkasztás.
2015. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!