Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a lányok akik nagyon...

Azok a lányok akik nagyon szőrös adottságúak intim területen hogy oldják meg a szőrtelenítést, milyen módszer a legjobb vagy milyen fürdőruha fazon?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrű és terjedelmes, tehát nem akkora fájdalommal jár mint egy átlagos "adottságú" nőnek inkább a mediterrán típusúak érzik át.

2015. jún. 20. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nincs annyira sok szőröm, de azért én is eléggé megküzdök ezzel. Én elől a bugyivonal mentén epilálok, mert ott még jól kitudom feszíteni a bőrt, meg így legalább ott gyengébb és ritkásabb lesz a szőr. Alul a hajlatban viszont az epilátor bedarál, a borotva megvág, szóval oda szőrtelenítő krémet használok.

Egyébként hordhatsz rövidnacis bikinialsót, vagy fürdőszoknyát. :-)

Pl.: [link]

[link]

Remélem tudtam segíteni! :-)

2015. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Epilálom már 10 éve, és jól működik. Nem kell gyakran,80%-át a szőrnek kitépi az epilátor, a többit elvágja és nagyon rövid szőrszálat is képes kitépni.


Nagyon-nagyon sima lesz a végeredmény,amit borotvával sosem értem még el.

2015. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hajnyíróval rövidre nyírom,ami pedig kilátszik a bikiniből leborotválom.Sajnos eléggé lenő a combomra,fent pedig a köldökömig szőrös.
2015. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van közületek olyan aki mediterrán jellegű? sötétebb haj, szem esetleg a testalkat vagy inkább vékony és világos pigmentűek vagytok?
2015. jún. 20. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Sűrű fekete szőröm van, de simán borotválom mindenhol. Nincs ezzel semmi gond.
2015. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fehér bőr, jó erős, sűrű, fekete szőrzet:( A bikinivonalat legyantáztatom (pontosabban cukorpasztával szedetem le kozmetikussal), a többi borotva.
2015. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én lent nem szoktam borotválni (mondjuk első szex előtt leszedtem, mert egy megjegyzés miatt azt hittem, a ma már vőlegény, akkor még barátomnak a csupasz jön be, de kiderült, hogy a természetes :D azóta nem bajlódom vele), strandszezonban leborotválom a bikinivonalamnál, az még nem is jár fájdalommal... jobban felvágott, keskenyebb alsójú fürdőruhát meg nem szoktam hordani, hogy beljebb kelljen mennem a borotvával... de az alap, hogy felpróbálom a fürdőruhát strandolás előtt, ha vhonnan még lóg ki szőr, akkor tudjam korrigálni.


Egyébként én viszonylag könnyen barnuló, de alapvetően világos, sápadtabb sárgás bőrű lány vagyok... és tényleg igazi mediterrán típus. Természetes sötét haj, dús szemöldök, sűrű, sötét, gyorsan növő szőr... a legjobb helyeken a szokásoson (láb, hónalj, intim terület) kívül (szemöldököm között, pajesz, nyakamon, államon,bajuszvonalon, arcom kellős közepén) nőnek jó sötét szőrszálaim... de vékonyabbak vannak a karomon is dögivel, hasamon csíkban, egy-kettő még a mellem környékén is akad...

2015. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kb olyan adottságú vagyok mint amiről a kérdés szól. Nem vagyok mediterrán, de nem is hófehér, olyan teljesen normális, viszont sajnos nagyon sok szőrrel rendelkezem főleg lent. Mivel nincs pasim, és még nem is volt, így csak a bikinivonalig szedem le borotvával, nekem ez eddig bejött, talán mert a bikinivonaltól kintebb lévő rész is elég dús.

16/L

2015. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de szerintem nektek nem annyira vészes. Nagyon sűrű és göndör a teljes szeméremdombot takarja (olyan mintha egy nagy formátlan fekete bugyi lenne). Nem csak nagy és közepesen ritka vagy sűrűbb, de nem nagy...
2015. jún. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!