Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az szerintetek,...

Miért van az szerintetek, hogy a legtöbb ember idősebbnek néz ki a koránál?

Figyelt kérdés
Megnézem a filmeket, ott meg pont fordítva. 50 évesen is 40-42 nek néz ki. Ha viszont a való életben emberek között nézzük, akkor azt látjuk, hogy a legtöbb 22-24 éves már 28-30 nak tűnik és így tovább. A tinik 70%-át meg már nem is mondom, hogy 16-17 évesen is 20 on felülinek, az erősen sminkelők meg még tbbnek tűnnek.
2015. jún. 20. 20:34
 1/9 anonim válasza:
Tesco. A Corához képest jól néz ki.
2015. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

már nálunk nincs is cora

arra még van?

a koromhoz képest jol nézek ki. nem vagyok ojan fekete

amugy én tizet letagadhatnék simán


le is szoktam:-D :-D

2015. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erdekes, en peldaul egyaltalan nem nezek ki 40+-nak, pedig...
2015. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a tinik nyilván idősebbnek akarnak kinézni, mint ahány évesek, mert annyira nagylánynak érzik már magukat. elkezdenek szolzini, felnőttes ruhákat hordani.

a tini kori szolizás káros hatásai meg már 25 éves kor körül kezdenek látszani, ráncosodnak, száraz lesz a bőrük, ezért idősebbnek néznek ki.

meg ott vannak azok, akik fiatal korukban két pofára zabálják az életet, és egyszerűen kiégett, kiélt fejük lesz.

persze nem mindenki ilyen, csak sokan.

szerencsére én fiatalabbnak nézek ki, és ez szerintem nagy előny. főleg később lesz az, ha megmaradok ilyennek. 25 vagyok, max 20-nak néznek.

a filmekben meg nyilván sztárok vannak, akiknek van pénze hialuronsavas feltöltésre, botoxra, vagy akár műtétekre. ezért néznek ki fiatalabbnak.

2015. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a sok smink, sok szoli, festett haj meg a ruhák. manapság kb ugyanolyan ruhákat hordanak a 15 és 25 évesek is. én 25 vagyok, tegnap azt hitték, hogy most érettségiztem.. csak mert természetes a hajam és nincs rajtam 1kiló vakolat.
2015. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vettem észre... és én is csak tininek nézek ki, pedig 30-on túl vagyok, anyám néz ki 35 körülinek pedig 55. Az melóhelyemen meg egy csomó alacsony kis vékonyka csaj van akik tininek néznek ki de ők is már 25 körüliek.
2015. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

már itt sincs...

most múlik . Auchan

2015. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van, mert mikor a 16-20 évesek és azalatt lévők fogantak, akkor már léteztek a fogamzásgátló tabletták tele hormonnal, ezekből a hormonokból a gyerekek is kaptak így ez kihat az ő hormonrendszerükre is. A fejlődésüket pedig a hormonrendszerük irányítják.
2015. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne a filmekből indulj ki, a sztároknak egyrészt van pénzük, másrészt rengeteg függ a sminktől, megvilágítástól, harmadszor meg az ötvenes nők szerepét harmincasokra osztják...
2015. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!