Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarország...

Szerintetek Magyarország Szépe 2015, Kiss Daniella tényleg szép és megérdemelte a győzelmet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 21:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én meglepődtem, amikor őt hozták ki győztesnek, volt sztem pár szebb a mezőnyben. Olyan 12 egy tucat tiniliba feje van, éretlennek, túl kislányosnak tűnik, nincs is az arcában semmi megkapó, érdekes... és még csak nem is az átlag venezuelai szépségkirálynő stílusban átlag, szóval nem hiszem, hogy lenne esélye.

(a 3. helyezett sztem sokkal szebb volt... a 2. helyezettet meg pláne nem értettem, az a lány sztem konkrétan ijesztő és ronda volt)

2015. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya széles lapos orra van.
2015. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép lány, bár Steingruber Virágnak szurkoltam.

Tényleg szebb mint néhány régebbi győztes, de Kulcsár Edinánál Daniella sem szebb.

2015. júl. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Haha úgy látom ide jött trollkodni a sok edina fanxD Nem értem mi baja van mindenkinek Daniellával,egyszerûen gyönyörû,nem úgy mint a tavalyi szélesszájú,gülüszemû,mûtött orrú kedvencetek😁úgy látszik az álmûtétre már nem futotta szegénykémnek.Ja és a Miss World 2.hely kész vicc volt😂Konkrétan az összes csaj szebb volt,mint edinácska.
2015. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép :) jól választott a zsűri idén is.
2016. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!