Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék olyan pulcsit...

Hol tudnék olyan pulcsit venni, amin egy fekete alapon az egész pulóveren olyan mintha végigfutna egy nemzeti színű szalag? Ninja kapucnis az eredeti amit láttam egy fazonon az utcán, de nekem nem fontos hogy az legyen.

Figyelt kérdés
A Harcos, és az Ultras webáruházakat is végignéztem, meg sok mindenféle ilyen stílusú webáruházat, de egyszerűen sehol sem találtam, képet sem róla! Pedig nagyon szeretnék venni egyet, nagyon megtetszett, de a fickó akin láttam sajnos sietősen ment valahova, tőle sem tudtam megkérdezni. Ha valaki tudja, miről beszélek, és azt is tudja, merre tudnék venni, megköszönném ha küldene egy linket, vagy az áruház nevét! :)

2015. jún. 22. 22:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Köszönöm emberek, aki elolvasta, de már megvan a webáruház, egy ismerősnek köszönhetően!!
2015. jún. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!