Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lány a...

Szerintetek melyik lány a szebb? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most le fogtok szólni, de nem csatolok képet, csak egy pontosabb leírás alapján szeretném, ha válaszolnátok, hogy nektek melyik kaliberű lány tetszene jobban.Szóval.


1.) 165-7 magas kb., hosszú(derékig érő)nagyjából egyenes sötétbarna haj,sötétbarna kicsi szemek,kicsit nagyobb orr, széles száj, az alsó ajak teltebb,széles szögletes arc,egymástól az átlagosnál kicsit távolabb ülő nem erőteljes szemöldök,enyhén husisabb alkat,kreol bőr, kis mellek,de nagyobb fenék,átlagos vékonyságú derék,nagyon kevés vagy semmi smink

2.) 164-5 cm magas, félhosszú(lapockáig érő) szőkésbarna néha hullámos néha egyenes haj, nagy világosbarna szemek, széltében kicsi átlagos teltségű ajkak, kicsi "pisze" orr, dús barna szemöldök( de nem annyira, mint Cara Delevigne-nak), szögletes átlagos szélességű arc,világos bőr,vékony alkat,arányaihoz nagyobb mell, átlagos méretű fenék,átlagos derék,sportosabb alkat,szituációtól függően szempillaspirál vagy enyhébb smink


Alapvetően szép lányra gondoljatok mind a két esetben :)



2015. jún. 23. 19:00
 1/4 anonim válasza:
Magasság mindegy, haj mindegy, arcról kép kell, alak leírás szerint a második jobb, de arról is kép kell...
2015. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első egyáltalán nem tetszik. A leírásod alapján nem is nagyon tudok szép lányra gondolni.

A második jobb, de az sem épp az esetem.


Gondolom az első egy barátnőd, a második meg te vagy...

2015. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik sem én vagyok és igazából nem is nagyon ismerem őket csak láttam egyszer-kétszer meg képeken.Egyik barátom két volt barátnője :)
2015. jún. 23. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet megmondani, de típusra a 2. szerintem szebb lehet.
2015. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!