Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök! Ebből meglehetne...

Szemöldök! Ebből meglehetne csinálni azt? (lent)

Figyelt kérdés

Hello...már elég régóta szedem a szemöldökömet


Most kb ilyen: [link] <--- "Kerek" de lejjebb van, remélem értitek (tehát közel a szememhez)


És meglehet oldani,hogy ilyen legyen? [link]

Alul az utolsó kép.


Kozmetikus megtudná csinálni? De persze nem úgy, hogy tetováltatni hanem úgy szeretném, hogy ott is legyen szőr. Lényegében én szeretném magasan mikor az ember meglepődik:D


Megoldható? De amugy ha hagynám is növeszteni olyan "magasra" nem nőne szőr, mert nekem mindig hát olyan "egyenesbe" nőtt.


Válaszokat előre is köszönöm :)



2015. jún. 28. 00:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Igen a 2 kép eléggé hasonlít, de remélem eltudjátok képzelni.


[link]


Mint kb ez

2015. jún. 28. 00:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nő szőr, akkor a kozemtikus sem fog tudni oda varázsolni. De próbálkozhatsz növeszteni, hogy nem nagyon szeded ki egy ideig, akor könnyebb mást formázni belőle. Vagy próbálkozhatsz ricinusolajjal, elvileg jobban nő tőle.
2015. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2015. júl. 1. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Kend be ricinusolajjal patikába lehet kapni nálunk 500ft egy kis üveggel :) Én a nagyanyámnak bekentem párszor és meg is nőtt tőle kb 1hét alatt .
2015. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!