Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap regisztráltam a dressin...

Lucky4 kérdése:

Tegnap regisztráltam a dressin nevű oldalra, ahol külföldről lehet rendelni, ruhákat valamint különböző kiegészítőket. Elvileg ajándékba kaptam 200$ (kb 55. 000Ft) kupont, ilyen van?

Figyelt kérdés

Egy valamit rendeltem is, hogy megnézzem működik-e valami nagyon olcsó kis apróságot és a 200$-os egyenlegből vonta le :O szóval elvileg működik, de azért nem szeretném, ha utólag ezt vissza kéne fizetnem.

Egyébként az oldal fejélcén írja is, hogy Sign up! and get coupon 200$



2015. jún. 29. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
jutottál valamire azóta? engem is érdekelne, hogy megy ez...
2015. júl. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én írtam nekik, mert azt írta a fizetés előtti oldalnál, hogy a kód aktiválva van, de az összeg a lap végén nem változott, így nem mertem tovább kattintani.
2015. júl. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e még valami feltételhez kötve, de az oldal figyelmeztet hogy egy rendeléshez csak 15%-ot, vagyis 50$-t használhatsz fel. Én is most szeretnék rendelni egyébként.
2015. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!