Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen bőrrel mit kezdjek?...

Ilyen bőrrel mit kezdjek? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés

voltam bőrgyógyásznál , ő mondta h használjak la roche posayt,használtam is ( 9000ftot költöttem rá) nem használt semmit.


használtam mindenféle vackot ami a dmben és rossmannban megtalálható,használtam aloés dolgokat stb.


házi készítésű akármiket,egyik se használt.



zsíros, nagyon mitesszeres, pattanásos ronda a bőröm és már a 19. évemben vagyok.


valaki valami ötlet?



[link]


2010. márc. 2. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Az egyik barátnőmnek is ilyen volt. Nála az segített, hogy összejött 1 pasival és elkezdett fog.gátlót szedni.

Más ötletem nincs, esetleg szoli. De azt nem ajánlom, mivel én sem feküdnék bele semmi pénzért...

Szóval szerintem lehet valami hormontartalmú gyógyszer segítene.

2010. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Próbálj belülről segíteni a dolgon.

Valóban lehet megoldás a fogamzásgátló, de ha nem muszáj, ne bombázd a szervezeted hormonnal.

Inkább figyelj egy kicsit jobban oda az étkezésedre. Ne egyél zsíros, cukros dolgokat, igyál sok folyadékot. Esetleg próbálj ki egy méregtelenítő kúrát. Vagy szedj E-vitamint. Ezeken sokszor több múlik, mint a drága kencéken.

2010. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

fogamzásgátlót másfél éve szedek ,az se használ.

szedek allergia gyógyszert is,ami ,mint észrevettem szárítja a bőröm,de nem eléggé,szal picit visszafogja a pattikat,de csak épphogy :S


kozmetikusra meg jelenleg semmi pénzem,meg ott ugye nem elég 1 kezelés,hanem több kell és arra nem futja.


csak teljesen elvagyok keseredve,mert már mindjárt kiérek a tinédzser korból,de még mindig ugyanolyan pattis vagyok,viszont oszt.társaim,valamint a mai 14-16 évesek arca meg olyan sima ,mint a babapopsi, osztályból jóformán én vagyok a legpattisabb ill mitesszeresebb. :s

2010. márc. 2. 20:31
 4/14 A kérdező kommentje:

E vitaminra énis gondoltam,ugyanis a körmöm is rossz állapotban van :S hajlik,mint a papír,meg törik.

folyadékot rengeteget iszom, 2-3-4 liter naponta. azzal nincs baj,étkezésre is odafigyelek, csakis étcsokit eszem,azt is ritkán és változatosan étkezem, nem eszem zsíros dolgokat és cukrosakat .


úgyhogy rajtam már nem nagyon segít ezekszerint semmi? :S

2010. márc. 2. 20:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne aggódj...21 éves vagyok és jelen pillanatban úgy kivert a ragya ,hogy én is úgy nézek ki mint 14 éves koromban.
2010. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is a bőröd ph-ját kéne helyreállítanod.

Próbálj meg egy tisztítókúrát, aztán ne egyél semmiféle magvakat, csokit, hasonlókat.

2010. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
a bajszodat szőrteleníted?
2010. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg tessék kimenni sütkérezni amint kijön a napsugár...nagyon jót tesz.És bármilyen hihetetlen a szoli is viszi a pattanásokat.De most nitt a jóidő úgyhogy hajt elcsatolni és kiülni a napra.

De az arcodat nézve ez tényleg hormonálisnak néz ki mert A száj körüli tipikusan annak a jele.Talán nem jó a fogamzásgátló amit kaptál.

2010. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
hmmm furi, pedig a száj körüli pattanások bélrendszeri rendellenességre utalnak...
2010. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

na tessék innen indul:)VAn aki így tudja van aki úgy...nekem anno a nőgyógyász mondta...Gondolom utolsó neked is:):)

Kérdező szerinem egy nagyon alapos orvosi vizsgálat...Vér,vizelet,belgyógyászat stb...szerintem itt már csak az tud dönteni.

2010. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!