Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Claire's ben hogy hogy annyi...

Claire's ben hogy hogy annyi a lopás?

Figyelt kérdés

Nemrég jártam a KÖKI terminálban, és bementem a Claire's-be kicsit körülnézni....Ahogy nézelődtem észrevettem, hogy sok fülbevalónak csak az egyik párja van meg, vagy ki van rakva a papír, de a fülbevaló nincs benne. Az emberek komolyan ennyire rászorulnának az ékszerekre, hogy azokat is lopják, vagy what? o-o" A másik meg, hogy hogy nem veszik észre ezeket az eladók? Gondolom azért a tolvajok is szöszmötölnek azzal hogy kiszedjék a fülbevalót a helyéről, vagy black magiccal a zsebükbe varázsolják...? ._. Meg azért nem is értem, hogy nem szúrják ki, mert engem valamiért pl. folyton bámult az egyik ott dolgozó csaj, gondolom várta mikor futok ki a boltból kezemben egy fülbevalóval, de annyira elvette a kedvemet a bámulása, hogy inkább nem vettem semmit, csak mérgesen elbaktattam. Ha ennyire figyelnek, hogy hagyhatják figyelmen kívül hogy nincs ott a fülbevaló párja, vagy hogy ki az aki lopkod?

-Megjegyzem: tuti nem jó kategóriába írtam, de nem baj most :D -



2015. júl. 1. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Sztem olyasmi is gyakran történik, hogy leejtik, és törik, mert elég vacak minőségűek ott az ékszerek... töröttet meg nyilván nem raknak vissza az eladók, inkább leárazzák, és ráírják, hogy hiányos.
2015. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Arra nem gondoltál, hogy ők veszik le az egyik párt, meg kiveszik a papírból, pont, hogy ne legyen lopás? És amikor odamész a kasszához, akkor adják oda. Mert szerintem ez lehet a helyzet...
2015. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Tapasztalatból mondom, hogy ott i,s meg a Bijou Brigitte-ben is előfordul, hogy egyszerűen kiesik a fülbevaló a kis kartonból, mert vagy szarul van beledugva vagy a vevők forgatják annyira össze-vissza, hogy kicsúszik.

Én is vettem már le úgy fülbevalót, hogy amint levettem az állványról, leesett az egyik fele. Persze egy normális ember ilyenkor felveszi és visszarakja, de a bunkóbb fajták ott hagyják a földön, amire utána a másik ember (vagy ő maga) rálép és így máris ripityára törik.

Egy ruhaboltban ugyanezt csinálják az emberek: ha levernek valamit, a többségnek derogál felvenni, ott hagyják a földön. A legjobb az, amikor még be is rúgják az állvány alá, nehogy látszódjon, hogy ők voltak.

2015. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ez nem így van, mert a Claire'sben alapjáraton párosával vannak a fülbevalók a papíron... ha ez lenne a gyakorlat, hogy nincs rajta a fele, akkor minden papíron felesével lennének, de a legtöbb hiánytalanul, párban van a tartókon.
2015. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

2-es, lehet pozitívan gondolkodni, de sajnos nem ez a helyzet. Ráadásul az milyen lenne már, hogy ott keresgélik a pultnál a másik felét, el sem fér annyi bizsu a pultban.

Én, ahova járok, ott még nem tapasztaltam ilyet, de akkor úgy tűnik ebben a bizonyos boltban gyakran előfordul a lopás.

2015. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

ezek könnyen ellopható cuccok, azért viszik el annyian. a h&m ékszer részlegen is elég sok ilyet látni.

meg a sok tini, aki zsebpénzből vásárolgatna, de ahhoz túl drágák ott a cuccok, hogy mindent megvegyenek, ami tetszik nekik. így meg ingyen van. : D ciki. mondjuk nem tudom, mi értelme van fél pár fülbevalónak.

2015. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kettes, kétlem, mert a Claire's ben tényleg alapból párosával adják a fülbevalókat.

Ma megint bementem, és rá is kérdeztem, hogy hogy-hogy nincs ott a másik párja, mire a lány közölte, hogy észre sem vette, levette, és valahova elrakta, azt már nem láttam, utána visszajött, és közölte velem, hogy sajnálja, ha ezt akartam megvenni, de úgy látszik hiányos a pár, és nézelődjek, hátha találok még ugyanolyat (az akciós résznél volt)

Máshol én sem igen tapasztaltam, de itt tényleg nagyon soknál volt így! Mondjuk azt én sem fogtam fel, hogy mire mennek azzal az egy párral, aztán beugrott az, hogy lehet pár hét múlva visszamennek egy másik ugyanolyan párért...mondjuk akkor már könnyebb lenne levenni az egészet úgy ahogy van, nem? o-O Én is tini vagyok, de nem értem, hogy mit gondolnak ilyenkor mások, annyit érne egy fülbevaló, hogy lopj?...

2015. júl. 2. 20:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Első, nem írják rá, hogy hiányos, amit én találtam azt az egyet is berakták valahova...Isten tudja, mi lesz vele.
2015. júl. 2. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Késő válasz, de amit elraktak, azt szimplán csak leselejtezik, vagy ha több pár fülbevaló van rajta ( mondjuk a húszas szettek ) akkor leakciózzák, és ráírják, hogy hiányos.


Rengeteg lopás van az üzletben, mivel sok az ékszer, és gyakran olyan magas a forgalom, hogy hiába figyelnek az eladók, nem veszik észre, vagy esélyük sincsen, mert mondjuk ketten vannak egy délután négyes rohamban. Nagyon figyelnek, de főként azokra, akiknek nyitva a zsebe/táskája vagy csak szimplán roma. Ha valaki furcsa, lehet, hogy figyelik, de nem elég indok arra, hogy rögtön kipakoltassák.


Amúgy, a kartonok, amiken csak fél pár fülbevalók vannak, azok tényleg csak lepottyant darabok, akik lopnak, egyben elviszik az egészet, nem csak leszedik a felét, vagy ilyesmi.

2016. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!