Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyárra be szeretném színezni...

Nyárra be szeretném színezni a hajamat vörösre. Tudtok olyan hajszínezőt ajánlani ami nem annyira károsítja a hajat és kb suliidőre kijön?

Figyelt kérdés
az én hajszínem mogyoró/aranyszőke inkább barnás tónusú de szerintem a festékek elég jól befogják csak olyan színezőt keresek ami épphogy színezi vagy mondjuk nem olyan intenzív hogy azért kijöjjön a hajamból szóval csak egy enyhe vöröses árnyalattal szeretném feldobni a hajam :) esetleg valaki próbált már vörös hajszínezőt?milyen színű hajra vitte fel,mennyire volt intenzív és meddig maradt benne?

2015. júl. 1. 19:18
 1/5 anonim válasza:
menj el egy fodraszkellekeshez, es ott tobb szin van. en is vettem, a markajat mar nem tudom, de 6-8mosas utan jott ki. igy tobbfele szinre is festhettem, ha meguntam az epp aktualist:)
2015. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és milyen világos a hajad? mert gondolom attól is függ hogy mennyire marad benne
2015. júl. 1. 19:27
 3/5 anonim válasza:
barna, sotetebb annal, amit te leirtal. en voros es kek festeket vettem, es tok jol megfogta a sotet hajam
2015. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem lesz full voros a hajad, szerintem az enyemet is izlesesen fogta meg. es attol is fugg, mennyit teszel a hajra es meddig hagyod rajt
2015. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam egy color shampoo hajszínezőt és nem lett tőle semmi baja és imádtam a vörös hajam *-* az van ráírva hogy tartós hajfesték és egy hónapig benne volt,még egy kicsit most is látszik de már az én hajszínemre hasonlít inkább :)
2015. júl. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!