Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Attól kérdeznék aki használta...

Attól kérdeznék aki használta a ricinuslajat hajnövesztésre : mennyi idő után volt látványos eredmény? Milyen gyakran kell használni? Mennyi ideig hagyjam rajta?

Figyelt kérdés
tudom hogy már vannak ilyen kérdések,de azoktól szeretnék választ kapni akik ricinusolajjal sikresen szép hosszúra növesztették a hajukat.

2015. júl. 2. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fél évig használtam, de nem nőtt tőle gyorsabban a hajam, ellenben rettenetesen hullott.
2015. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
éértem.én elkezdtem használni,nem hull tőle a hajam viszont reméltem hogy kapok némi tanácsot tapasztaltabbaktól. sajnálom hogy neked nem használt.most félek hogy nekem sem fog:))
2015. júl. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!