Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kicsi melleim...

Mit tegyek, hogy kicsi melleim nagyobbaknak tűnjenek?

Figyelt kérdés

kicsi melleim vannak tisztában vagyok vele h még nőni fognak hisz 15 éves vagyok vagyok.de nem akarom rejtegetni meg semmi ilyesmi ugyanakkor egy kivágot felsőnél mit tegyek h nagyobbnak tünjön

a sztároknak ahogy a képeken látszik ott nagyon fényes és barana a bőrük .

mit tegyek h nagyobbnak tünjön??


2007. nov. 4. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagyobbnak tűnhet, ha megfelelő melltartót veszel fel (mondjuk szivacsosat), ehhez egy hozzá való elsőt (pl. kivágottabbat). Ezek csak trükkök, és akkor alkalmazd, ha tényleg jobban éreznéd tőlük magad. Ám ne felejtsd el: vannak férfiak, akiknek a kis mell tetszik, és olyanok is vannak, akiknek a nagy. Önmagadért szeressenek, és ez akkor fog leginkább menni, ha TE megbarátkozol önmagaddal és a külsőddel! Egyébként valószínűleg trükkök nélkül is nőni fognak még a melleid, hiszen a növekedésük olyan 22-23 éves korban zárul le, akkorra érik el a végleges méretüket.
2007. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik egyébként speciális torna, ami a keblek tartásáért felelős izmokat acélozza, így némi jobb tartást lehet elérni. Ilyen fiatalon nem, de később van lehetőség emlőnagyobbító plasztikai műtétre is. Én személy szerint óriási hülyeségnek tartom és veszélyesnek és mindenkit lebeszélnék, de pl egy ismerősöm mégis megcsináltatta és azóta jóra fordult a magánélete. Mit mondjak? :-)
2007. nov. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Hát engem is kicsi cicikkel áldott meg a természet,de nem szomorkodtam miatta soha. Nem jutott eszembe az,hogy valaha engem valaki a melleimért szeressen. Az akkor mi a fenét érne? A párom imádja öket és nem azért mert kizárolag a kicsi cicikre bukik..

A sztárok a címlapokon...hát igen. Na ezek a képek épp a te korosztályodat célozzák meg, így megveszed azt a felsöt amit az aktuális sztár visel, megveszed a parfumot,amit reklámoz...stb.Ezek retusált fotok és nem gondolod komolyan,hogy nekik olyan fényes a böruk,ugyan már...max ha elotte bekenték disznozsirral(már bocs,ha primitivnek tunok).Na de tényleg ne aggodj,ne a sztárok képeihez hasonlitsd magadat!

Persze ápold a börödet, pakolásokat rakhatsz a dekoltázsodra, minden zuhany után kend be testápoloval...ennyi elég a borodnek ahhoz,hogy szép legyen.és a push-up-os melltarto is jo találmány.

2007. nov. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Opikailag kicsit rá lehet csalni a mellméretre megfelelő nyakláncokkal is. Hogy olyan legyen a melled mint a sztároké, csak két dolgot tehetsz: plasztikai sebész, fotóboltos program (alias PhotoShop). Hogy fényes legyen a bőröd, mondjuk használhatsz fényesítő testápolót, hogy barna legyen, finoman napozhatsz nyáron. De a legjobb az lenne, ha elfogadnád magad olyannak amilyen vagy. Nekem nagyon kicsik a melleim, nem is szépek szerintem, mégis, jó nő vagyok, és eddig egyetlen pasas sem kifogásolta a külsőmet.
2007. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mellizom erősítés szépen kiemelheti.

Mást nem nagyon érdemes. Gondold el: ha felveszel egy szivacsos melltartót, és eljutsz odáig a fiúval, hogy le kéne venni? Jobb, ha eleve olyan fiúk keresnek meg, akik TÉGED díjaznak - és nem azt, ahogy ki akarsz nézni!

2008. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
nekem sincsenek vmi nagy melleim, és egy ideig küszködtem is velük, de aztán megbarátkoztunk :) tudom ajánlani a push-upos melltartókat (igaz én ettől úgy éreztem, mintha nem is az én melleim lennének...) a legjobb módszerem arra, hogy a pasikakót ne érdekelje, hogy mekkora a mellem, de mégis megbámulják: vegyél fel egy feszes felsőt, aztán hasat be, mellet ki (ha azt akarod, hogy kiessen a szemük, tedd mindezt egy hűvös helyen ;))
2008. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Push up melltartó!! Viszont ha annyira kicsi, hogy azt nem tudodhasználni-ez előfordulhat-akkor tedd annyira kicsire a melltartód pántját amennyire nem kényelmetlen,ez feljebb húzza a melleidet,és csavarj rajta párat középen, ez pedig összehúzza őket. De amúgy ne pánikolj.Pl. én is 15 éves vagyok és én meg azt nem szeretem ,hogy nagyok a melleim, mert olyan mintha a pasik azzal beszélgetnének...A két véglet...
2009. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!