Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem fogják már fel,...

Miért nem fogják már fel, hogy a nőknél kövérség nem feltétlen igénytelenség?

Figyelt kérdés

Szerinte kifejezetten gyönyörű, ha egy nő szép duci, és mindenhol meg lehet markolni. Viszont sokan egyből rávetik, hogy igénytelen, meg minden, de ha ők így érzik jól magukat a bőrükben, akkor miért igénytelenek? Szerintem, ha valaki, rendesen, tisztálkodik, ápolt, jól öltözködik meg minden, akkor igen is igényes eltekintve a súlytól.


Pl. az alábbi nők is igényesek és gyönyörűek szerintem. :)


[link]

[link]

[link]



2015. júl. 5. 16:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
most valójában fel akarsz szedni egy kövér nőt?
2015. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
76%

"de ha ők így érzik jól magukat a bőrükben"


Hidd el a kövér nők 99%-a nem érzi jóm magát így, a maradék pedig úgy van hogy letojja és zabál tovább. A kövérség igénytelenség mind a nőknél mind a férfiaknál.

2015. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1 Nem


#2 Hidd el, hogy sokan jól érzik magukat kövéren is, sőt egyre nagyobb divat, hogy éppen egy kicsit husis csajok is direkt felhizlalják maguk, mert úgy szebbek lesznek maguk számára.

2015. júl. 5. 16:39
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
ha a kövérség olyan szép, akkor a kövér csajok miért sportos pasikra csorgatják a nyálukat?
2015. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#4 Ez meg eszetlen általánosítás, a kövérebb csajoknak is különböző ízlésük van mint bárki másnak, ez nem alkat kérdése, én pl magas vagyok és izmos (de nem túlzottan) és még is a telt és duci csajokat szeretem jobban.
2015. júl. 5. 16:43
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
nem lehet olyan jó dolog, ha a 80%-a utálja magát.
2015. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ha utálja magát fogyjon, de attól még nem igénytelenség, hogy van aki nem szereti maát, mert olyan is van aki meg vékony nem szeret lenni....
2015. júl. 5. 16:55
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Magas vérnyomás? Cukorbetegség? Ízületi bántalmak? Érrendszeri traumák?


Haja, a szépségért meg kell szenvedni mi?

2015. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

A második kivételével ezek nem duci nők, hanem súlyosan elhízottak.(Főleg az első!) Ha megnéznéd a vérképüket és a várható élettartamukat (ha így folytatják, még fiatalok - ez csak rosszabb lesz), sírva futnál el. Az egészségtelen étkezés és mozgásszegény életmód bizony igénytelenség. Igénytelenség arra, hogy láthasd az unokáidat, és el tudj futni ha kergetnek. Egy egészségtelen nő ritkán nagyon szép, hiszen az arcuk, bőrük nem tud ragyogni (az vagy, amit megeszel), főleg, ha nem érzik jól magukat a testükben, elvész a kisugárzás, és sok minden, ami fiatallá tenné őket.

Nagyon fogtok utálni, de ez így van. Tudom, ízlések, de ez olyan, mintha valaki a dohányzásra bukna.

2015. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy vannak egészségügyi kockázatai, de nem azt mondtam, hogy feltétlen 150+ kilónak kell lenni, a 2. képen lévő telt csaj még nagyon sexy egy ilyen alkat bőven igényes, de az 1. és a 3. is az, a kisugárzás pedig nem veszik el, ezek a csajok jól érzik maguk a bőrükben, elég sok videót néztem róluk már, pl a 1. már 2005 óta hizlalja magát, bár ő szerintem szebb volt amikor még nem volt ilyen méretű.
2015. júl. 5. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!