Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg hugomnak...

Hogy mondjam meg hugomnak hogy átlátszik a fürdőruhája?

Figyelt kérdés

Balatonon vagyunk, családi nyaraláson, tegnap délelőtt érkeztünk. Hugom felvette az új fürdőruháját, ami bikini, rózsaszín, viszont amikor kijött a vízből, totál átlátszó volt. Ami azért lehet kínos, mert egyrészt a punciszőre látszott ami elég nagy és fekete, meg a mellbimbója is, ami szintén eléggé nagy. Szóval elég feltűnő volt úgy.

Hogy mondjam neki, hogy látszik a szőre meg a bimbója, h ne akadjon ki? 13 éves egyébként, én 18F vagyok.



2015. júl. 7. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
"Kár volt ennyi pénzt elköltened erre a fürdőruhára! Nézd meg magad a tükörben, amikor vizes a ruci rajtad!"
2015. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát..

Ismered ezt a mondást ugye??

Nos úgy mond meg ahogy ide leírtad.

- Húgi, piszkosul átlátszó a fürdőruhád, olyan mintha meztelen lennél. Nézd meg a fürdőszobában milyen ha vizes.

2015. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd félre, és négyszemközt, tapintatosan mondd meg neki.
2015. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen tapintatos tesót se láttam még. :D Én bátyáim lazán megoldották volna egy "hé, átlátszik a fürdőruhád" felkiáltással. Lehetőleg a strandon élesben. xD Jobb esetben négyszemközt - ezt a megoldást ajánlom. Szerintem érteni fog ennyiből is, nem kell részletezni mit láttál meg hogy érzel ezzel kapcsolatban. Esetleg jó lenne szüleiddel is beszélni, mert ha nincs másik fürdőruha, akkor venni kéne egyet..
2015. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szóban ?


csak a punciszőrös részt ne tedd hozzá, mert a végén még ezért akarná ott borotválni magát

2015. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukátok/más nőrokon van ott veletek, és neki könnyebben szólsz erről, mint a húgodnak, kérd meg őt, hogy szóljon neki, azért lányok lányok között mégis más. Nem is kell tudnia, hogy te szóltál a közvetítőnek.
2015. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Huu nem irigyellek :) Nem is tudom az en batyam mit csinalna ilyen helyzetben...(mi is ennyi idosek vagyunk: 13/l, 17/f). Te mindenkepp mond meg neki, hogy szerintednem all jol neki a furdoruha, nem nez ki jol benne. Es ha megkerdezi, h mi a baj vele, megmondod, hogy szerinted kicsit vekrny es atlatszo. Ha nem krdezi meg h mi a baj vele, akkor csak mondd neki h szerinted kene venni egy ujat, ami jobban all neki
2015. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd, a közönségnek is kell valami kis öröm.
2015. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szüleid nem vették észre? Mond meg neki simán... Nem tudom elképzelni hogy valaki mennyit agyal ezen... Az én tesóim kikiabálták volna, hadd vonják rám a figyelmet. Bár az ember még is csak látja magán hogy átlátszó.
2015. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én tesóm egész biztos, hogy már az első alkalommal, amikor ezt észreveszi, rögtön beborított volna egy fürdőlepedővel, vagy valami hasonlóval, és úgy kisért volna el egy öltözőig. Közben a fülembe súgta volna, hogy mi a gond!
2015. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!