Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ször probléma.

Mit tegyek? Ször probléma.

Figyelt kérdés
Azzal a probémával szenvedek hogy nagyon de szó szerint nagyon szörös minden testrészem. Has, arc, hát , kar, láb, bikinivonal... és a szörszálak nagyon sötétek. a korombeli lányok nem ennyire szörösödnek. ez nagyon bánt, nem merek bikinivel kilépni a strandra sem. lehetséges hogy túl sok férfi hormonom van? mit lehetne tenni? nagyon kétségbe vagyok esve. probáltam már szörteleniteni is, van epilátorunk de nagyon fáj. más megoldás érdekelne.. esetleg van olyan akinek ilyen helyzete van? 14/L

2015. júl. 7. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hormonvizsgálat
2015. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háát,elsőként menj orvoshoz vle...ha kiderül,hogy nincs hormonproblémád,gondolkozz el a kiszőkítésen(arc,hát pl)..vannak otthoni végleges szőrtelenítők nekem bejött,de nyilván azt nem tudom,hogy te hogy reagálnál...ez drága mulatság,de ha működik megéri,fel a fejjel :-)
2015. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szteroidos krémet, gyógyszert nem szedsz? Anorexia is okozhat szőrösödést. A szokatlan helyen való szőrösödés hirsutizmusnak hívják. [link]
2015. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!