Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik olyan photoshop...

Létezik olyan photoshop amivel meg lehet növelni a mellet?

Figyelt kérdés
nem azért kérdezem h kiakarnám próbálni hanem mer van 1-2 olyan ember akikről feltételezem h használnak olyat

2015. júl. 11. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A photoshop maga a program, és igen, van benne ilyen eszköz, de normálisan elég nehéz megcsinálni, mert ahogy növeled a területet, torzítja a körülette levőt is, tehát a vonalak pl. görbék lesznek. Szerintem manapság ilyet már appok is csinálnak, azokról nincs tapasztalatom. Hátha valaki jön és tud mondani példát, mert photoshopban túl bonyolult lenne elmagyarázni, hogy lehet alig észrevehetőre megcsinálni, ha amúgy nem használod.


Mondtad, hogy nem is akarod, de ha kipróbálod magadon és látod, mi torzul és hogyan, onnantól könnyebb kiszúrni mások képein is.

2015. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért ha valakinek minimális affinitása van hozzá meg tudja úgy csinálni hogy ne látsszon hogy a háttérben ferde lett a csempe, nem túl nehéz.
2015. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Láttam pár ilyen képet, amiről a kérdező beszél, nincs nekik affinitásuk semmi, szerintem fel sem tűnik nekik, mi torzul, ha nem nagyon látványos. Arra nem veszik a fáradságot, hogy ne legyen mögöttük semmi egyenes, vagy párhuzamos...
2015. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de annak akinél láttam ilyen képet személyesen ismerem és teljesen lapos..az egy más dolog h különböző dolgokkal tömi...

és teljesen élethűre megtudja csinálni

2015. júl. 11. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak olyan létezik :D

Csak tudni kell használni :P

2015. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Photoshopban akármit át lehet szerkeszteni, akár fiúból is csinálhatsz lányt vagy fordítva... csak érteni kell hozzá. De szerintem egy átlagos tini például nem képes ezekre inkább felveszik az extra push up melltartót meg stb.
2015. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Ps mindenre képes!!!

Csak érteni kell hozzá; nem kicsit: nagyon!

Akkora melleket lehet csinálni (zavaró torzítások nélkül) amilyet csak akarsz!

2015. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, sokkal könnyebb felvenni egymásra két pushup melltartót :p.
2015. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Scav ***** válasza:
Mindegyik Photoshop verzióval meg lehet növelni a mellméretet, ha tudod használni.
2015. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!