Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a melltartómmal?

Mit tegyek a melltartómmal?

Figyelt kérdés

Neten rendeltem melltartót és a gond az, h nem jó. 70 E-t rendeltem (70 E és 65 F szokott lenni a méretem a gyártótól függően), de úgy érzem, h mell alatt ez a melltartó kicsit nagyobb, de még jó és a kosara sem megfelelő, mert E helyett lehet olyan G vagy H méret (összehasonlítva a többivel). Viszont kipróbáltam, h anyámtól elloptam olyan kis szivacsot, amit a push-up melltartókban szokott lenni és azt beletettem, akkor viszont a melltartó tökéletes. Szerintetek varrjak bele olyat vagy mit tegyek vele? Eladni nagyon nehezen tudnám, mert elég drága volt és nem túl gyakori méret ez és visszaküldeni nem tudom. Ti mit tennétek?

köszi



2015. júl. 12. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Varj bele szivacsbetétet.
2015. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, bár olyan érzésem van, mintha hazudnék így
2015. júl. 13. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!